Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

>>The Blessed Karolina Kózka

The Blessed Karolina Kózka was born onAugust 2, 1898, inPoland, the Diocese of Tarnów, in thevillage ofWał-Ruda which then was a part of the parish of Radłów and has been included into the parish of Zabawa since 1913 – the date of its formation. She was the fourth youngest of eleven children of a poor rural family. From 1904 till 1912 Karolina was attending the classes in the local school.

Read more...

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Blogoslawiona Karolino , prosze Cie o laske zdrowai dla mnie . Chce wiary i nadziei , Modl sie za mnie

Grzegorz Cichowski

Błogosławiona Karolino proszę cię gorąco o szczęśliwy powrót do zdrowia dla ciężko chorego ojca Jerzego Cichowski który w szpitalu walczy o życie. Proszę cię błogosławiona Karolino o wszelkie potrzebne łaski dla ojca Jerzego Cichowski. O modlitwę prosi syn Grzegorz Cichowski.

Anna

Błogosławiona Karolinko, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie , spokój wewnetrzny, psychiczny zebym wyszła z tej depresji , która tak mnie przytłacza. Chcę uwierzyć że znowu będe zdrowa i cieszyc się zyciem kazdego dnia. Juz nie mam siły  poniewaz mam zawroty głowy przy tym  i kazda czynnosc wykonywana w domu daje mi duzo do wyrzeczenia . Guzy na tarczycy aby sie wchłoneły i żeby mnie tak nie przyduszało od niej. Prosze takze o opieke dla mojego syna , zdrowie dobre wyniki w nauce i ochote do uczenia , wzorowe zachowanie w szkole , i dobry wybór szkoły po gimnazjum. a, takze o zdrowie dla mojego męża , oraz o bezpieczeństwo w pracy za kierownicą. Wstawiaj się za nami i upros nam te łaski tak potrzebne o które Cie błagamy. Proszę o Boże Błogosławienstwo dla nas i Wstawiennictwo u Boga. Miej nas zawsze w opiece. Twoja czcicielka.

mama

Blogoslawiona Karolino Kozkowna goraco Cie prosze jako matka cierpiaca razem ze swoja corka i jej mezem o dar macierzynstwa dla mojej corki Edyty Wstawiaj sie za naszymi prosbami dar wyprozsenia zdrowego potomstwa corki i zdrowia aby jej nerwy i stres opuscily Modl sie za nami

Kaśka

Błogosławiona Karolino proszę Cię daj mi siły do wyrwania w pracy dopomóż aby zła passa w końcu się skończyła a zapanował spokój i normalne warunki pracy.