PIĄTEK 14 listopada

15:00    Godzina Miłosierdzia

Modlitwa o nawrócenie sprawców zabójstw niewinnych ofiar przemocy i wypadków komunikacyjnych

16:00    Wypominki i modlitwa różańcowa za ofiary przemocy i wypadków drogowych.

17:00    Nowenna do bł. Karoliny

17:30    Eucharystia

SOBOTA 15 listopada

Pielgrzymka młodych

10:00    Eucharystia pod przewodnictwem J. E. Ks. Abpa Józefa Kowalczyka

11:30    Spotkanie z producentem i reżyserem filmu Karolina oraz obecnymi aktorami

13.00    Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny

13.00    Kino „Nieciecza” przedpremierowy pokaz filmu „Karolina” dla zaproszonych gości

14:30    Poczęstunek

15:00    Godzina Miłosierdzia i konferencja

16:00    "Moje Westerplatte" godzina świadectwa - młodzi o swoim przezwyciężaniu samego siebie

17:00    Zabawska stodoła - spotkanie integracyjne - pokaz filmu Aureola i prezentacja form kultu bł. Karoliny na wybranych przykładach

Obchodom jubileuszowym towarzyszy w dniach od 15 - 23 listopada Krajowa Wystawa Filatelistyczna dla uczczenia 100. rocznicy męczeńskiej śmierci Karoliny Kózkówny pod tytułem "Ziemia świętych i błogosławionych" - wstęp wolny, hotel Zabawa.

NIEDZIELA 16 listopada

Obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych

9:30       Wypominki – modlitwa za ofiary wypadków drogowych

10:30     Eucharystia za ofiary wypadków drogowych i ich rodziny pod przewodnictwem J. E. Ks. Abpa Zygmunta Zimowskiego

11:30     „100 lecie męczeńskiej śmierci bł. Karoliny” – przesłanie z drogi męczeństwa w interpretacji poetyckiej zespołu Pod Gruszą

12:00     Modlitwa przy pomniku Przejście i posadzenie drzewa pamięci

13:00     Poczęstunek

15:00     Godzina Miłosierdzia - mdlitwa o łaske przebaczenia i pojednania ofiar i sprawców

Wydarzenia towarzyszące:

Godz. 10.00 - 14.00 Akcja honorowego krwiodawstwa w Hotelu Zabawa

Godzi. 17.00 Koncert organowy - wybrane utwory muzyczne o przejściu człowieka.

PONIEDZIAŁEK 17 listopada

9:00       Seminarium naukowe - Problemom edukacji motoryzacyjnej dzieci i młodzieży (sala konferencyjna w Starostwie Powiatowym w Tarnowie)

11:30     Konferencja prasowa

12:30    Program edukacyjny dla młodzieży - Road Show (kino Marzenie, Tarnów)

WTOREK 18 listopada

Ogólnopolska pielgrzymka rolników oraz czcicieli bł. Karoliny

12:30     Droga bł. Karoliny do świętości

13.00     Eucharystia dla Pielgrzymów – Sanktuarium w Zabawie

14:00     Audioprzewodnik – Dom bł. Karoliny

15:00     Jubileuszowa Droga Krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny w Wał Rudzie i poswięcenie krzyża na miejscu meczństwa - przewodniczy ks. bp Andrzej Jeż, rozważania prowadzi ks. Janusz Faltyn - RCS z Nowego Sącza.

17.30    Uroczysta Eucharystia w 100. rocznicę męczeńskiej smierci bł. Karoliny pod przewodnictwem J.E. Ks.Bpa Andrzeja Jeża w Sanktuarium w Zabawie .