XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.08.2016 r.

Dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie organizacji Światowych Dni Młodziezy w naszej parafii, dziękujemy rodzinom za przyjęcie pielgrzymów, państwu Jerzemu i Annie Piotrowskim za obiad dla 90 osób, wielu parafianom za udział w rodzinnym pikniku i wydarzeniach w Krakowie, które dla nas zakończyły się urodzinami bł. Karoliny a trwać będą w kolejnych większych i mniejszych spotkaniach, na które już dzisiaj zapraszamy.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy w kancelarii i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 16.00 na spotkaniu organizacyjnym dla pielgrzymów grupy 21.

W środę z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 Msza św. i czuwanie z bł. Karoliną.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana kościelnego. Składając ofiary dziękujemy Panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w utrzymaniu czystości kościoła i wokół niego, za bardzo staranne oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię a rodzinie za różne formy pomocy w wystroju kościoła.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej.

Prosimy o prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róże różańcową pani, Ireny Czarna przed sumą róży pani Grażyny Bugajskiej.

Prosimy i prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Leokadii Pohnka, na sumie grupie pana Józefa Garncarza o godz. 16.00 grupie DSM.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty.

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Czarnecka Jadwiga

Curyło Zofia

Kosman Józef

Możdżeń Tadeusz

Przewłocka Grażyna

Kalita Kazimiera

Jagiełło Janina

Lechowicz Stanisław

Putała Lucyna

11,08,16

We wtorek w Rudce o godzinie 15.00 będzie pogrzeb śp. ks. Jana Wójcika byłego proboszcza w Rudce.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

iwona

Błogosławiona Karolino wstawiaj się do Serca Jezusowego za moją 16 letnią córką Julią o uzdrowienie zranień jej serca, o przemianę jej serca pełnego buntu, złości i gniewu w serce pełne miłości, łagodności, dobroci. Proszę CIę o uzdrowienie naszych wzajmenych relacji, o dary Ducha św, nawrócenie i poznanie Miłości Boga, czyste serce oraz o właściwy wybór drogi zyciowej.

Monika

Błogosławiona  Karolino uproś łaskę uwolnienia  z nałogu mojego brata.proszę o siły przetrwania dla mnie w tym ciężkim czasie.zawierzam Tobie moje dzieci rodzeńtwo i rodiców.

Monika

Kasia

Błagam Błogosławiono Karolino za Twoim pośrednictwem o łaskę uproszenia u Pana Boga, aby Mariusz został wreszcie moim narzeczonym i  moim mężem, Z serca Dziękuję.

Kasia