Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

 

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

08. XI. 2015 r.

 

             Dzisiaj o godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, która kończy trzydniową adorację.

Dziękujemy za prowadzenie modlitwy różańcowej: przed prymarią róży różańcowej pani Haliny Kurtyka przed sumą pana Mariana Kwapniewskiego a w godzinie miłosierdzia pani Krystyny Pajdo.

Dziękujemy za prowadzenie liturgii słowa grupie liturgiczne o godzinie 8.00 pani Bożeny Cieśla o 10.30 pana Józefa Garncarza o 16.00 Magdaleny Pochroń.

            We wtorek z racji 10 dnia miesiąca zapraszamy o godz. 17.00 na Mszę św. o kanonizację bł. Karoliny oraz w intencji pielgrzymów. Po Mszy św. będzie modlitwa - czuwanie przy relikwiach bł. Karoliny.        

We środę 11 listopada przypada 97 rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o godz. 8.00 O poprowadzenie liturgii słowa prosimy grypę liturgiczną pana Jacka Kosiarskiego. Modlitwa i wywieszone flagi narodowe niech świadczą o naszym zatroskaniu o Ojczyznę . Po Mszy św. pójdziemy na cmentarz wojskowy, aby oddać hołd poległym i zapalić światło.

Od piątku 13 XI do niedzieli 15.XI odbędą się kolejne spotkania terapeutyczne dla rodzin ofiar wypadków drogowych. W niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 przezywać będziemy centralne obchody Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych. Szczegółowy program jest na stronie internetowej i tablicy ogłoszeń. 

Uroczystości odpustowe ku czci bł. Karoliny z racji 101. rocznicy męczeńskiej śmierci będą w środę 18 XI o godzinie 15.00 droga krzyżowa a o 18.00 uroczysta Msza św. pod przewodnictwem pasterza diecezji ks. bpa Andrzeja Jeża, który dokona poświęcenia kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu. Szczegółowy program jest na plakatach i stronie internetowej Sanktuarium. Prosimy o zapalenie w tym dniu światła na zewnątrz domu i pozostawienie flag z święta niepodległości aby świadczyły o naszym świętowaniu i czci dla bł. Karoliny.

            Rektor Seminarium w Tarnowie dziękuje za zebrane dary płody rolne dla Seminarium.

            Dziękujemy 5 rodzinom za ofiary na potrzeby Sanktuarium.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie sanktuarium i kaplicy oraz ofiarę na kwiaty. Troskę o kaplicę i sanktuarium w tym tygodniu powierzamy następującym rodzinom.

Dyszkant Andrzej

PODWALE

50

Wnęk Maria

PODWALE

1

Nowak Marcin

PODWALE

6

Dutkiewicz Maciej

PODWALE

 

Fijałkowska Lidia

PODWALE

 

Nawrot Józef

PODWALE

9

Małek Marcin

PODWALE

10

Białek Władysław

PODWALE

19

Okoński Sławomir

PODWALE

30

Czaja Julian

PODWALE

13

 

 Zachęcamy do nabycia nowego Gościa Niedzielnego jest w nim min obszerny artykuł o nowej książce o bł. Karolinie.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Wiola

Proszę Cię Bł. Karolino, aby moje problemy zdrowotne, które trwają już tak dlugo wreszcie się w jakiś sposób rozwiązały i aby Bóg dał mi i mojemu mężowi dziecko.

Prosząca

Panie Jezu proszę pomóż abym była szczęśliwa, tyle już w życiu przeszłam, proszę aby zagosciła w moim życiu miłość. Kochana Błogosławiona Karolino, proszę o cud, by zniknęły przeszkodyi bariery i by Mariusz został moim chłopakiem i moim mężem. Tylko w Bogu nadzieja. Kochana Błogosławiona Karolino, błagam wysłuchaj mnie i uproś  u Jezusa. Proszę uratuj mój związek i miłość z Mariuszem, napełnij Jego serce miłością do mnie i otwórz je dla mnie. Pomóż nam być razem.Bóg zapłać za modlitwę.

KASIA

BL.KAROLINO PROSZE O ZDROWIE I LASKI DLA MNIE I BLISKICH.

Wojciech

Błogosławiona Karolino, pokornie proszę o wstawiennictwo u Pana w intencji ocalenia małżeństwa Michała i Moniki i o odnowienie w nich Sakramentu Małżeństwa zbudowanego na Miłości Jezusa. 

Teresa

Błogosławiona Karolinko dziękuję Ci za wstawiennictwo u Pana Jezusa i Matki Bożej nieustającej pomocy za chorą Madzią i dalszą opiekę nad Konradkiem i całą naszą rodziną.Dziękuję