V NIEDZIELA ZWYKŁA

06.02.2016 r.

Dzisiaj w kościele rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Narodu. Wszystkich, którzy mają świadomość jak wielkim zniewoleniem jest alkoholizm zapraszamy do gorliwej modlitwy a osoby podejmujące walkę z tym śmiertelnym zagrożeniem zachęcamy o wpisanie się do księgi trzeźwości

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na godzinę miłosierdzia, podczas której modlić się będziemy o dobre przeżycie Wielkiego Postu ta adoracja jest formą dawnego nabożeństwa 40 godzinnego przed rozpoczęciem postu. Podczas tego nabożeństwa udzielimy namaszczenia chorych osobom starszym i chorym, którzy mogą przybyć do kościoła.

W najbliższą środę rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli dwa posiłki lekkie i jeden do syta i nie ma żadnej dyspensy od pokarmów mięsnych. Msze św. i posypanie głów popiołem będą o godz. 8.00 i 17.00. Składka z środy popielcowej przeznaczona jest na cele charytatywne.

W piątek zapraszamy na drogę krzyżową dla dzieci o godzinie 15.00 i dla wszystkich o godzinie 17.00.

W niedziele Gorzkie Żale o godzinie 16.00 a po nich Msza św.

Od piątku powracamy do trzydniowej adoracji Najświętszego Sakramentu według dotychczasowego porządku.

O prowadzenie liturgii słowa prosimy grupy liturgiczne na Mszy św. o godzinie 8.00 pani Małgorzaty Garncarz, na sumie pana Mariana Kwapniewskiego, po gorzkich żalach grupę Magdaleny Pochroń.

O przewodniczenie modlitwie różańcowej prosimy róże różańcowe przed Mszą św. o godzinie 8.00 pani Stanisławy Kosteckiej, przed sumą pana Tadeusza Klag.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu oraz ofiarę zamiast kwiatów. Dziękujemy za wystrój kościoła. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

Śledź Marcin

Gołas Helena

Kądziela Tadeusz

Piekarz Łukasz

Kostecki Mirosław

Hanek Waldemar

Kmiecik Jawiga

Kukiełka Jadwiga

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Błogosławiona Karolino proszę Cię oręduj w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, żal za grzechy, dobrą spowiedź i mocne postanowienie poprawy. Uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę wylania na niego Ducha Świętego i uwolnienia od grzechu nieczystości. Bóg zapłać za modlitwę!

Proszę

Błogosławiona Karolino uproś łaskę uratowania mojego małżeństwa. Bóg zapłać.

Kasia

Błogosławiona Karolinko uproś proszę u naszego Kochanego Jezusa łaskę uwolnienia mojego męża od grzechu nieczystości. Proszę także o odrodzenie jego miłości do mnie. Niech wreszcie przejrzy na oczy i nie wyprowadza się z domu. Bóg zapłać!

Ewa

Bł. Karolino wyproś u Pana zdrowie dla moich dzieci, męża , mnie i całej rodziny. Uproś dla całej mojej Rodziny ochronę i Boże błogośławieństwo

TATA

Proszę Cię Bł.Krolino o uzdrowienie mojej córki,a Twojej imienniczki.

Proszę cię też o uzdrowienie relacji w naszej rodzinie.