XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

3.07.2016 r.

Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów i odpoczywających na urlopach
w naszej parafii. Niech bł. Karolina wyprosi wam wiele łask na codzienny trud wzrastania w dobrym. Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia. Dziękujemy dwom rodzinom za ofiary na potrzeby parafii.

W przyszłą niedzielę z racji 10 dnia miesiąca zapraszamy o godz. 15.00
na Godzinę Miłosierdzia i czuwanie wraz z bł. Karoliną a po niej o godzinie 16.00 Mszę św.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy, zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę, jako w drugą niedzielę miesiąca prosimy grupy liturgiczne o prowadzenie liturgii słowa o godz. 8.00 pani Magdaleny Liro, o godz. 10.30 grupę pana Marcina Śledź, o godz. 16.00 grupę Katarzyny Wielgusiak.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, o przewodniczenie modlitwie różańcowej prosimy przed Mszą św. o godz. 8.00 różę różańcową pani Anny Garncarz, przed sumą pani Janiny Gałkowskiej.

Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby parafii.

Oczekujemy na zatwierdzenie dokumentacji i otrzymania pozwolenia na budowę tzn. zmianę dachu i zagospodarowanie poddasza oraz kapitalny remont budynku przy kaplicy na Wał Rudzie. Oczekujemy także na pozwolenie na budowę ubikacji dla pielgrzymów obok już istniejących, które są niewystarczające, kiedy przyjeżdża więcej grup pielgrzymów.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Łazarz Janusz

Bujak Bogdan

Guzy Józef

Sitko Jerzy

Cisoń Barbara

Świątek Irena

Kumięga Henryk

Dzik Józef

Nowak Stanisław

7,07,16

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Za zmarłą Marię Kita będzie odprawionych 11 Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Wiesława

Błogosławiona Karolino,

dziękuje za otrzymane łaski i proszę Cię opiekuj się moimi dziećmi... a dla Michała uproś łaskę dobrego wyboru drogi życiowej...

Grzegorz

Błogosławiona Karolino, dziękuję Ci za pomyślne wyniki badań mojego chorego dziadka! Wierzę, że dzięki Twemu wstawiennictwu (Nowenna) może on spokojnie chodzić, a jego złamana noga goi się bez powikłań.

HENRYK

BŁOGOAŁWIONA KAROLINA DZIĘKUJĘ ZA OTRZYMANE ŁASKI.

BARDZO PROSZĘ O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I ZDRWIE DLA MNIE I MOJEJ RODZINY.

SZCZEGÓLNIE PROSZĘ O UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ MOJEJ MAŁŻONKI HANNY(AKTUALNIE PRZED NIĘ TRZECI CYKL CHEMIOTERAPII).

PROSI HENRYK

Agata

Błogosławiona Karolino proszę miej w swojej opiece mnie i moją naukę w nowej klasie w liceum. Proszę pomagaj mi abym dała sobie rade ze wszystkimi obowiązkami , ktore na mnie czekają. Pomóż mi abym trafila na odpowiednie osoby i żebym dobrze czuła sie w nowej klasie i szkole. Bóg zapłac!

Justyna

Błogosławiona Karolino ,  proszę Cię o uratowanie mojego małżeństwa byśmy byli szczęśliwi i kochali tak jak kiedyś byśmy się wspierali zgadzali ,  byśmy zawsze byli razem , Proszę Cię wstawiaj się za nami.  Bł Karolino módl się za nami