Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

 

9.08.2015 r.

 

Jako dowód wdzięczności za rozwój kultu bł. Karoliny dzisiejszą składkę a nie tylko ofiary do puszek jak było zapowiadane przekażemy na radio Maryja i telewizje Trwam.

Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy po Mszy św. o godzinie 16.00 oraz spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów.

W poniedziałek z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 i czuwanie z bł. Karoliną. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P.– poświęcenie ziół i wieńców żniwnych. Msze święte rano o godzinie 8.00 i 10.30 po południu Msza św. w kaplicy na śmietanie o godzinie 16.00.

Na sumie pożegnamy ks. Łukasza, który po pielgrzymce decyzją ks. Biskupa będzie studiował na KUL.

Dziękujemy rodzinie państwa Porębów z Wał Rudy za ufundowanie świecznika ołtarzowego do kaplicy.

Dziękujemy pewnej rodzinie ze Zdarca za ofiarę 1000 zł. na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Przygotowujemy projekt zmian w kaplicy męczenników, aby korzystając z zebranego doświadczenia po ostatniej adoracji, odpowiednio urządzić kaplicę do cotygodniowej adoracji. W tym tygodniu mamy otrzymać nowy projekt dużej monstrancji do naszego sanktuarium, której koszt będzie porównywalny do ostatnio prezentowanej.

Informujemy, że w zakrystii zapisujemy na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy z okazji Ogólnopolskich Dożynek, na które zawieziemy relikwie i obraz bł. Karoliny, w dniu 6.IX.2013 r. Wyjazd o godzinie 6.00. 

Dziękujemy za ofiary składane do kopert, jako wynagrodzenie dla pana Kościelnego.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej. 

Dziękujemy za prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róży różańcowej pani Heleny Padło, przed sumą róży pani Barbary Patulskiej.

Dziękujemy za prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Marii Buwaj, na sumie grupie pana Władysława Łach o godz. 16.00 grupie Katarzyny Wielgusiak.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty.

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Ptaśnik Kazimierz

ZABAWA

 

07,08,15

Ptaśnik Tadeusz

ZABAWA

124

07,08,15

Ptaśnik Ludwik

ZABAWA

116

07,08,15

Baca Marian

ZABAWA

120

07,08,15

Kowal Irena

ZABAWA

112

07,08,15

Gołas Stefania

ZABAWA

93

07,08,15

Mazur Jan

ZABAWA

92

07,08,15

Hanek Zdzisław

ZABAWA

107

07,08,15

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego i kwartalnika Śladami Karoliny.

 

 

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Dorota

Błogosławiona Karolinko proszę o pomoc dla mojej córki Natalii, która jest niezwykle trudnym dzieckiem do wychowania. Bądż zawsze przy niej i upraszaj u Pana Boga potrzebne dla niej łaski.  I proszę też o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża Marcina.

Zrozpaczona matka

prosze o modlitwe za cud macierzyństwa dla mojej corki Iwony. Aby dobry Bóg wysłuchaj mnie i obdarzał córkę dobrym zdrowiem i wziął jej choroby uniemożliwiająca bycia matka

Angelika B

BŁ.Karolino błagam wstaw się u Pana Boga naszego za moją teściową Henryką Broniszewską aby przestała nadurzywać alkocholu pomóz jej Bł.Karolino pomóż jej wyjść całkiem z nałogu AMEN

Krzysztof

Błogosławiona Karolinko z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo za mnie i moją rodziną u naszgo Pana Jezusa Chrystusa, proszę Cię abyś wypraszała nam potrzebne łaski a szczególnie łaskę odpuszczenia grzechów i życia wiecznego w niebie razem z Tobą i wszystkimi Błogosławinymi i Świętymi.

Błogosławiona Karolinko módl się za nam.

Justyna

Panie, za wstawiennictwem bł. Karoliny proszę o wiarę, nadzieję i miłość, oraz wolność od 

Boże, uchroń mnie od mężczyzn, którzy nie potrafia mnie kochać. Pomóż mi spotkać odpowiedniego dla mnie mężczyznę, albo daj wiarę i radość w samotności oraz cierpliwość.