Poniedziałek Wielkanocny

06.04.2015 r.

W drugi dzień świąt Wielkanocnych pragniemy pogłębić i umocnić naszą wiarę w Zmartwychwstałego, aby mieć swój udział w owocach tego zwycięstwa.

Pragniemy dzisiaj podziękować tym wszystkim, którzy angażowali się
w przygotowanie i przeprowadzenie liturgii Triduum Paschalnego i Świąt Wielkanocnych.

Dziękujemy, księdzu Katechecie i młodzieży oraz rodzinie pana Kościelnego za przygotowanie ciemnicy i grobu pańskiego. Dziękujemy za ofiary na kwiaty a paniom za wystrój kwiatami grobu i ołtarzy. Dziękujemy ministrantom, lektorom
i śpiewającym psalmy za przygotowanie liturgii na poszczególne dni oraz za staranne pełnienie swojej posługi. Dziękujemy młodzieży, różom różańcowym, Akcji Katolickiej i Caritasowi za przewodniczenie modlitwom podczas czuwania i dróg krzyżowych.

Dziękujemy Strażom Pożarnym z Wał Rudy i Zabawy za zorganizowanie honorowej warty przy grobie i udział w wigilii paschalnej oraz pokierowanie ruchem samochodów na parkingu. Dziękujemy za przygotowanie Straży Honorowej Najświętszego Sakramentu, feretronów i sztandarów oraz gotowość niesienia ich
w procesji, która ze względów pogodowych była wewnątrz kościoła.

Dziękujemy za dary do kuchni i gesty życzliwości okazane dla nas kapłanów
z okazji wielkiego czwartku i świąt.

Dziękujemy za ofiary na potrzeby sanktuarium. W tym roku planujemy urządzić kaplicę do adoracji Najświętszego Sakramentu, wykonać okolicznościową monstrancje oraz podjąć remont budynku naprzeciw kaplicy w Wał Rudzie.

Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na tacę są one przeznaczone na KUL
i Papieską Akademię Teologiczną.

W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. O godzinie 15.00 będzie Godzina Miłosierdzia.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu oraz ofiarę na kwiaty.

Troskę o kaplicę i sanktuarium w tym tygodniu powierzamy następującym rodzinom. Prosimy, aby sprzątanie sanktuarium przeprowadzać w piątek po Mszy św., aby w sobotę umożliwić pielgrzymom nawiedzanie kościoła.

Garncarz Józef

Zachara Roman

Halastra Leszek

Czosnyka Antoni

Patulski Andrzej

Patulski Robert

Hołysz Mieczysław

Gaj Stefan

10,04,15

Zachęcamy do nabycia świątecznego numeru Gościa Niedzielnego oraz miesięcznika miłujcie a także naszego kwartalnika Śladami Karoliny

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

DOROTA

Błogosławieństwa Karolino proszę o zdrowie i łaski dla mnie i moich bliskich proszę o pomoc w rozwiązaniu mojej sprawy Bogu wiadomej

Marzena

Proszę i błagam o modlitwę w intencji mojego brata Jacka, który jest w beznadziejnej sytuacji. Boże proszę Cię miej miłosierdzie dla niego i całej naszej rodziny.

Agnieszka

Panie Boże stwórco nasz, Twojej opiece powierzam mojego syna Kubusia dziś ma o 9;00 operację,czuwaj nad nim błagam Cię Boże, modlę się o powodzenie operacji bez komplikacji,i o zespół lekarzy którzy operują,Zawsze mnie strzegł Anioł Stróż Twój Boże wysłannik za co bardzo Ci dziękuje,proszę dziś o szczególna opiekę nad moim synem i żeby wszystko się dobrze goiło i odzyskał jak najwięcej sprawności.Amen

Krystyna

Dziękuję Ci bł. Karolino za wstawiennictwo u Boga w moich prośbach.

Proszę Cię wspomagaj moją mamę jutro, daj jej chłonny umysł i zdrowie i natchnienie Ducha Świętego w trudnej ale bardzo ważnej spra,ie.

JEZU UFAM TOBIE

maria

Blogoslawiona Karolino prosze o pomoc w trudnosciach prosze o zdrowie i laski dla Katarzyny i jej rodziny, prosze o uzdrowienie dla taty prosze o zdrowie i łaski dla rodzenstwa z rodzinami.Bl Karolino polecam Ci wszystkie troski mego sreca prosze o nawrocenia dla Teresy Maglorzaty,o wiare dla Moniki, Danuty.