XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

27.07.2014 r.

Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów i odpoczywających na urlopach
w naszej parafii. Niech bł. Karolina wyprosi wam wiele łask na codzienny trud wzrastania w dobrym. Wszystkich zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

W dzisiejszą niedzielę modlimy się w intencji uczestników Akcji Trzeci Most w 70. rocznicę tego wydarzenia. Wszystkich parafian i Gości zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godzinie 16.00  godzinę wcześniej tj. o 15.00 będzie spotkanie pod pomnikiem Akcji Trzeci Most przy drodze w Wał Rudzie.

Dziś z racji uroczystości św. Krzysztofa patrona kierowców, modlimy się
w intencji kierowców prosząc o błogosławieństwo Boże w podróży oraz po Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów.

Jutro tj. w poniedziałek 28 VII rozpoczyna się V Miasteczko Modlitewne – szkoła modlitwy - spotkanie młodzieży przed urodzinami bł. Karoliny szczegóły podane  są stronie internetowej a całościowy plan znajduje się w gablocie. Zachęcamy parafian do udziału we wspólnych spotkaniach takich jak Eucharystia, czuwanie oraz koncert.

W sobotę przypada  dzień 116 urodzin bł. Karoliny. Zapraszamy wszystkich parafian i rodaków na różaniec na godz. 17.00 z racji pierwszej soboty miesiąca
a następnie na Uroczystą Msze św. w dniu urodzin naszej patronki.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca  sierpnia. Msze św. w sanktuarium o godz. 7.00 i 17.00, w kaplicy o godz. 12.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.30. Spowiedź święta w środę od godz. 16.00.

Dziękujemy za ofiary składane do kopert, jako wynagrodzenie dla Pana Kościelnego

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Putała Józef

ŚMIETANA

Nowak Piotr

Lechowicz Radosław

Mączko Józefa

Kopacz Wiesław

Bogoń Ryszard

Lechowicz Andrzej

Kowalczyk Marian

1,08,14

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gości Niedzielnego i kwartalnika Śladami Karoliny.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Krzysztof

Błogosławiona Karolino, proszę o wstawiennictwo i opiekę dla mojej córki i dla naszego małżeństwa.

Marta

Błogosławiona Karolino proszę Cię o zdrowie dla mnie, całej mojej rodziny i bliskich, pomyślne zdanie matury i łaskę szczęśliwej miłości.

Aneta

Bł. Karolino błagam Cię o wstawiennictwo - modlitwe o poczęcie dzieciątka i urodzenie go zdrowego.O Boże łaski dla mnie i Grzegorza

Jadwiga

Blogoslawiona Karolino Kozkowna - polornie prosze o modkyrwy za mnie o Milosierdzie Boze.

Piotr252

Prosze o uzdrowienie z nałogu i znalezienie pracy dla mnie, o zdrowie dla mojej mamy o przemiane w życiu mojego ojca. Prosi Piotr z Wadowice