Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

 

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06.2016 rok

 

 

 

Dzisiaj odpust w Radłowie. Zapraszamy o godzinie 15.00 na Godzinę Miłosierdzia i zakończenie adoracji. W środę 29 czerwca – uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W modlitwach pamiętamy o papieżu Franciszku. Składka przeznaczona na wsparcie dzieł prowadzonych przez Stolice Apostolską. Rozpoczęły się wakacje witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii. W piątek pierwszy piątek miesiąca wyjazd do chorych od godz. 8.30. Msza św. w kaplicy o godz. 12.30, w Sanktuarium – po południu o godz. 18.00. spowiedź św. od godziny 17.00.Rozpoczyna się tygodniowy odpust maryjny w Tuchowie, zachęcamy do pielgrzymowania.Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy, zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej.  

 

 

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Dziękujemy nowożeńcom za kwiaty i wystrój kościoła. Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Pohnka Kazimierz

ZDARZEC

115a

30,06,16

Pohnka Marek

ZDARZEC

115

30,06,16

Bania Józef

ZDARZEC

58

30,06,16

Lechowicz Jacek

ZDARZEC

19

30,06,16

Hornik Łukasz

ZDARZEC

76

30,06,16

Kurtyka Stanisław

ZDARZEC

86

30,06,16

Garncarz Jerzy

ZDARZEC

56

30,06,16

Lechowicz Tadeusz

ZDARZEC

17

30,06,16

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

 

Za zmarłą Józefę Łazarz będzie odprawionych 5 Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Babcia

Proszę o szczęśliwą operację dla szesnastoletniej Karolinki z Białegostoku

Prosi babcia 

Agata

Błogosławiona Karolino dziękuję za otrzymane łaski. Proszę opiekuj się mną podczas wyjazdu i spraw żebym miała fajne koleżanki. Bóg zapłać! 

Agata

Błogosławiona Karolino proszę o zdrowie i opiekę Bożą dla mojego taty z okazji dnia ojca. Spraw żeby nadal był tak troskliwym i opiekuńczym tatą jak do tej pory. Proszę pomagaj mu w pracy. 

Agata

Błogosławiona Karolino proszę o szczęśliwy pobyt w sanatorium, aby wszytko sie dobrze ułożyło. Proszę o szczęśliwą podróz. Chroń mnie od złego. Proszę o zdrowie dla mojej siostry która miała wypadek. 

Matka

Błogosławiona Karolino proszę pomoc w nauce dla Tomka oraz zdanie egzaminów przez syna.