Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 VII NIEDZIELA WIELKANOCY

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

15.05.2016 r.

 

Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha św. Dzisiaj kończy się okres Komunii Św. wielkanocnej. Jest to czas, w którym, każdy wierzący ma obowiązek, wynikający z przykazania kościelnego przystąpić do spowiedzi i Komunii św. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15 00 na godzinę miłosierdzia i nabożeństwo majowe. W tygodniu nabożeństwo majowe a po nim Msza św. o godzinie 18.00. Niech udział w tym nabożeństwie będzie świadectwem czci dla naszej duchowej Matki, zachęcamy rodziców aby umożliwili dzieciom udział w tym nabożeństwie.

Dziękujemy za składkę, która przeznaczona jest na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży.

Jutro drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Odpust w Odporyszowie. Msze św. w Sanktuarium o godzinie 7.00 i 18.00.

W przyszłą niedzielę 22 V przeżywać będziemy odpust parafialny ku czci Trójcy Przenajświętszej. Sumie będzie przewodniczył ks. infułat Adam Kokoszka. Zapraszamy poczty sztandarowe, dzieci sypiące kwiaty, osoby noszące feretrony i baldachim straż honorową Najświętszego sakramentu i wszystkich, którzy swoim zaangażowaniem i modlitwą pragną uwielbić Trójcę Przenajświętszą.

W środę 18 maja droga krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny a o 17.30 Msza św. z modlitwą o uzdrowienia.

Boże Ciało przezywać będziemy w Zabawie, podział ołtarzy jest na tablicy ogłoszeń i przesłany pocztą internetową.

Dziękujemy za kwiaty posprzątanie kaplicy a rodzicom dzieci przeżywających rocznicę pierwszej komunii św. za posprzątanie kościoła i wystrój kościoła na te uroczystości.

W tym tygodniu kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom. W sprawie kwiatów proszę skontaktować się z ks. Proboszczem.

Kusior Antoni

ZDARZEC

96

19,05,16

Kusior Marek

ZDARZEC

 

19,05,16

Bauer Beata

ZDARZEC

122

19,05,16

Maćkiewicz Marcin

ZDARZEC

 

19,05,16

Maćkiewicz Leszek

ZDARZEC

105

19,05,16

Kozioł Mariusz

ZDARZEC

 

19,05,16

Pochroń Jadwiga

ZDARZEC

57

19,05,16

Gałkowska Janina

ZDARZEC

99

19,05,16

Wijaczka Anna

ZDARZEC

98

19,05,16

Gołas Agnieszka

ZDARZEC

 

19,05,16

Mączko Stanisław

ZDARZEC

1

19,05,16

Wojcieszek Marcin

ZDARZEC

51

19,05,16

 

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego, w którym wiele ciekawych informacji min o Duchu św. trzeciej osobie Trójcy Przenajświętszej

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Agata

Błogosławiona Karolino dziękuję za otrzmane łaski. Otaczaj mnie swoją opieką i chroń od zlego. Proszę o pomoc w nauce i dobry wybór szkoły w której będę dobrze się czuła i znajdę nowych przyjaciół. Proszę o udane towarzystwo podczas czerwcowego wyjazdu. Proszę o pomoc w sprawie tobie i Bogu wiadomej dotyczącej wyjazdu w wakacje(o dobre przyznanie terminu). 

Zofia

Błogosławiona Karolino, proszę  o wstawiennictwo za Kamilem o łaskę trzeżwości i zerwanie z nałogami-narkotyki. Błagamy o pomoc. Dziękujemy i ufamy.

Zofia i Stanisław

annagborkowska@gmail.com

Bl. Karolino poproš Boga o uzdrowienie z nowotworu mózgu syna Gabriela. 

Kasia

Błogosławiona Karolinko proszę Cię o wstawiennictwo w intencji uratowania mojego małżeństwa. Uproś u Pana Jezusa łaskę przemiany serca mojego męża, aby przejrzał na oczy i wrócił do domu. Bóg zapłać!

Renata Kobylarz

Panie Jezu ! Prosze Cie o cud za wstawiennictwem bł. Karoliny i uzdrowienie córki Joanny Karoliny z nieuleczalnej choroby płuc, by mogła wychowac swojego dwuletniego synka Natana. Modlę się o kanonizacje bł. Karoliny, bądź wola Twoja !