Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.08.2016 r.

Dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie organizacji Światowych Dni Młodziezy w naszej parafii, dziękujemy rodzinom za przyjęcie pielgrzymów, państwu Jerzemu i Annie Piotrowskim za obiad dla 90 osób, wielu parafianom za udział w rodzinnym pikniku i wydarzeniach w Krakowie, które dla nas zakończyły się urodzinami bł. Karoliny a trwać będą w kolejnych większych i mniejszych spotkaniach, na które już dzisiaj zapraszamy.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy w kancelarii i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 16.00 na spotkaniu organizacyjnym dla pielgrzymów grupy 21.

W środę z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 Msza św. i czuwanie z bł. Karoliną.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana kościelnego. Składając ofiary dziękujemy Panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w utrzymaniu czystości kościoła i wokół niego, za bardzo staranne oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię a rodzinie za różne formy pomocy w wystroju kościoła.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej. 

Prosimy o prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róże różańcową pani, Ireny Czarna przed sumą róży pani Grażyny Bugajskiej.

Prosimy i prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Leokadii Pohnka, na sumie grupie pana Józefa Garncarza o godz. 16.00 grupie DSM.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty. 

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Czarnecka Jadwiga

PODWALE

15

11,08,16

Curyło Zofia

PODWALE

26

11,08,16

Kosman Józef

PODWALE

16

11,08,16

Możdżeń Tadeusz

PODWALE

51

11,08,16

Przewłocka Grażyna

PODWALE

13

11,08,16

Kalita Kazimiera

PODWALE

14

11,08,16

Jagiełło Janina

PODWALE

48

11,08,16

Lechowicz Stanisław

PODWALE

2

11,08,16

Putała Lucyna

PODWALE

17

11,08,16

 

We wtorek w Rudce o godzinie 15.00 będzie pogrzeb śp. ks. Jana Wójcika byłego proboszcza w Rudce.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Blogoslawiona Karolino , prosze Cie o laske zdrowai dla mnie . Chce wiary i nadziei , Modl sie za mnie

Grzegorz Cichowski

Błogosławiona Karolino proszę cię gorąco o szczęśliwy powrót do zdrowia dla ciężko chorego ojca Jerzego Cichowski który w szpitalu walczy o życie. Proszę cię błogosławiona Karolino o wszelkie potrzebne łaski dla ojca Jerzego Cichowski. O modlitwę prosi syn Grzegorz Cichowski.

Anna

Błogosławiona Karolinko, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie , spokój wewnetrzny, psychiczny zebym wyszła z tej depresji , która tak mnie przytłacza. Chcę uwierzyć że znowu będe zdrowa i cieszyc się zyciem kazdego dnia. Juz nie mam siły  poniewaz mam zawroty głowy przy tym  i kazda czynnosc wykonywana w domu daje mi duzo do wyrzeczenia . Guzy na tarczycy aby sie wchłoneły i żeby mnie tak nie przyduszało od niej. Prosze takze o opieke dla mojego syna , zdrowie dobre wyniki w nauce i ochote do uczenia , wzorowe zachowanie w szkole , i dobry wybór szkoły po gimnazjum. a, takze o zdrowie dla mojego męża , oraz o bezpieczeństwo w pracy za kierownicą. Wstawiaj się za nami i upros nam te łaski tak potrzebne o które Cie błagamy. Proszę o Boże Błogosławienstwo dla nas i Wstawiennictwo u Boga. Miej nas zawsze w opiece. Twoja czcicielka.

mama

Blogoslawiona Karolino Kozkowna goraco Cie prosze jako matka cierpiaca razem ze swoja corka i jej mezem o dar macierzynstwa dla mojej corki Edyty Wstawiaj sie za naszymi prosbami dar wyprozsenia zdrowego potomstwa corki i zdrowia aby jej nerwy i stres opuscily Modl sie za nami

Kaśka

Błogosławiona Karolino proszę Cię daj mi siły do wyrwania w pracy dopomóż aby zła passa w końcu się skończyła a zapanował spokój i normalne warunki pracy.