7. IX. 2014  r.

Dzisiaj na Jasnej Górze odbywają się ogólnopolskie dożynki. Z naszej parafii, pojechali przedstawiciele z obrazem i relikwiami bł. Karoliny. Zachęcamy do oglądania transmisji w telewizji.

Od 6 września rozpoczął się tygodniowy odpust w Odporyszowie. W sobotę o godz. 6.30 wyruszy piesza pielgrzymka do Odporyszowa. Są jeszcze wolne miejsca na powrót autobusem zapisujemy w zakrystii.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o przewodniczenie modlitwie różańcowej przed prymarią prosimy różę pani Józefy Mączko,  przed sumą różę pani Stanisławy Klag.

O przewodniczenie liturgi słowa prosimy grupy liturgiczne o godz. 8.00 grupę pani Jadwigi Bieś, o godz. 10.00 grupę pana Mariana Kwapniewskiego, o godz. 16.00  grupę Magdaleny Pochroń.

W trzecią niedzielę września, tj. 21 IX 2014 r. na sumę o godz., 10.30 zapraszamy  motocyklistów i rowerzystów aby modlić się za ofiary wypadków drogowych i spotkać się przy pomniku Przejście.

Chłopców od klasy III Szkoły Podstawowej wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w piątek na godz. 16.00. Lektorów ze szkoły średniej, studentów  i starszych zapraszamy na spotkanie w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8,00. Będzie to raz w miesiącu spotkanie formacyjno integracyjnie tych którzy mimo wieku i różnych zajęć pełniąc funkcję lektora dają piękne świadectwo wiary i zaangażowania w życie kościoła.

W związku z omówieniem przygotowań do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego zapraszamy Radę Parafialną i komendantów Straży Pożarnych w piątek o godzinie 20.00 na plebanię.

Dziękujemy pewnej osobie z Krakowa za ofiarę 5000 zł na odnowienie figury Michała Archanioła. Szacowany koszt nowego postumentu na tle organów oraz konserwacja i odnowienie złoceń figury wynosi 20 000 zł. Dziękujemy za ofiary na remont organów na łączną sumę 650 zł.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty. Dziękujemy nowożeńcom za włączenie się w wystrój kościoła. W tym tygodniu troskę o sanktuarium i kaplicę powierzamy następującym rodzinom:

Władysława Fudalej

Siudut Czesław

Rogóż Weronika

Rzepka Edward

Siudut Helena

Rudziński Konrad

Piekarz Janusz

Guzy Kazimierz

Migdał Stanisław

Pudełek Władysław

12,09,14

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego jest w nim min o konstytucyjnych prawach wierzących oraz o wpływie odżywiania nie tylko na zdrowie ale i na psychikę zwłaszcza dzieci.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Elżbieta

Proszę za przyczyną bł. Karoliny o łaskę uzdrowienia wewnętrznego i uwolnienia z nerwicy.

Krystyna

Bł.Karolino dziękuję Ci za wyproszone łaski i proszę Cię o zdrowie,o dar zdrowego potomstwa,o szczęśliwą rodzinę,o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw i uzdrowienie mojej sytuacji życiowej,o pomoc w pracy i pomoc finansową,o wszelkie łaski do życia i spełnienie pragnień mojego serca oraz światło Ducha Świętego.Bł.Karolino módl się za nami.

Klaudia

Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla rodzicow a w szczególności dla chorej mamy i o dalszą Bożą opiekę.

czcicielka

Błogosławiona Karolino goraco Cię proszę, dopomóż mi abym w końcu maju 2015r poprawiłam maturę z matematyki na 30%. Błagam Cię dpomóż mi bo już będę po raz 5 przystępowała do materu z tergo właśnie przedmiotu. Bardzo proszę o modlitrwę w mojej intencji.

Karolina

Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny .