III NIEDZIELA ZWYKŁA

25.01.2015 r.

2 lutego będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zachęcamy do modlitwy za kobiety i matki, które przeżywać będą swoje patronalne święto.

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.

Spowiedź z racji Święta Ofiarowania Pańskiego i I piątku będzie w środę od godz. 16.00.

W Caritasie są do nabycia gromnice i pamiątki z Sanktuarium.

Bardzo prosimy dzieci, które śpiewały kolędy w Nowy Rok dla Jezusa o podejście do zakrystii i odebranie drugiej części nagrody za udział w koncercie, jest nim płyta ze spektaklu o bł. Karolinie.

Informujemy, że od 29 stycznia br. w TVP Kraków i od 30 stycznia br. w TVP ABC (dziecięcy kanał Telewizji Polskiej) przez kolejnych 13 tygodni w każdy czwartek o godz. 19.05 (w TVP Kraków) i w każdy piątek o godz. 15.40 (w TVP ABC) będzie można oglądać filmy o najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych z serii „AUREOLA – od Stanisława do Karola”.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

Smoleń Wiesław

Dobek Leszek

Błażej Zbigniew

Kosman Stanisław

Kotwa Józef

Dyszkant Andrzej

Wnęk Maria

Nowak Marcin

31,01,15

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego w którym można przeczytać min o zasadach funkcjonowania muzułmanów w Europie i przemocy w Islamie.

Dzisiaj o godzinie 13.00 Msza św. pogrzebowa śp. Józefy Lechowicz

Za zmarłego śp. Mieczysława Patulskiego będzie 28 odprawionych  Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu

Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Liliana

Błogosławiona Karolino, proszę o Twe wstawiennictwo przed Bogiem, abym była godna i mogła doświadczyć łaski uzdrowienia mej duszy i ciała.

Gosia

Bł. Karolino proszę Cię, abyś uprosiła łaskę rozwiązania trudnych spraw w mojej pracy zgodnie z wolą Bożą. Polecam Ci egzamin Marcina, aby Bóg kierował Jego planami, o dar wiary dla Niego i modlitwy, otwarcia się na przyjęcie łaski Bożej i umiłowanie sakramentu Eucharystii. Dziękuję za wszelką pomoc już otrzymaną. Niech będzie Bóg uwielbiony!

córka Mirosława - Poznań

Błogosławiona Karolino, proszę o modlitwę za duszę śp. mojej mamy Anny, ktora zginęła potrącona na pasach oraz za zmarłych z rodziny Dudków

Bog zapłać

mama Mirka z Poznania