V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

22.III.2015 r.

Zapraszamy dzisiaj na Gorzkie Żale o godz. 16.00, a po nich Msza św.
W Piątek Droga Krzyżowa o godz. 15.00 i 17.00.

Pamiętajmy w modlitwie o Ks. Proboszczu, który w tych dniach głosi rekolekcje wielkopostne w parafii Kamienica, prosimy róże różańcowe, aby poprzez swoją modlitwę włączyły się w przeżywanie tych rekolekcji. Także i ja proszę o wsparcie modlitewne rekolekcji, które od jutra będę głosił dla dzieci w Bochni. Bóg zapłać! Za to ogromne wsparcie.

W środę, 25 marca, uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy do uczestnictwa w Mszy św. jest to dzień świętości życia modlimy się o szacunek dla życia od poczęcia aż do naturalnej śmierci. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego.

Po Mszy Świętej zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. wraz z rodzicami na kolejną katechezę na temat sakramentu Pokuty.

W Caritasie można nabyć baranki wielkanocne i okolicznościowe świece paschaliki. Ofiary pozyskane w ten sposób przeznaczone są na pomoc biednym.

Przyszła niedziela jest niedzielą palmową poświęcenie palm na sumie o godzinie 10.30 a po Mszy św. tradycyjny już konkurs na najładniejszą, ale własnoręcznie tzn. w rodzinie wykonaną palmę.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu oraz ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu prosimy aby sprzątanie odbyło się w piątek, gdyż w sobotę od rana będziemy gościć prawie 200 osobową pielgrzymkę z Krakowa. Troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

Lechowicz Zbigniew

99

Kopacz Stanisław

98

Kosman Jan

108

Zaleśny Bronisław

88

Poręba Władysław

89

Halastra Zofia

100

Małek Mieczysław

Lechowicz Zbigniew

99

Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, w którym przeczytamy m. in. o Duchowej adopcji dziecka nienarodzonego, oraz o tym jak zdobywano Krym

Do wieczności odszedł + Franciszek Puskarz, polecajmy Jego duszę Bożemu Miłosierdziu

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Rozalia

Błogosławiona Karolino proszę Cię o nawrócenie mojego zięcia Józefa i o dobra i szczera Spowiedz dla mojej córki Anny. Dziękuje za powrót do Kościoła do Sakrametów Świetych mojego syna Marcina. Twoja czcicielka

Sebastian

KOCHANA KAROLINO,PATRONKO MOJA!!!

PROSZE CIE GORACO MODL SIE ZA MNIE GRZESZNYM DO PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA I WYJEDNAJ MI LASKE RYCHLEJ SPOWIEDZI SW.ORAZ WYTRWANIE W CZYSTOSCI I TRZEZWOSCI,A JA OBIECUJE MODLIC SIE O TWOJA KANONIZACJE.

TWOJ CZCICIEL

SEBASTIAN

ZOFIA

BŁOGOSLAWIONA KAROLINO  KÓZKÓWNO,PROSZE CIĘ,UPROŚ U JEZUSA ŁASKĘ NAWRÓCENIA,SPOWIEDZI ŚW.ORAZ O SZCZĘSLIWE ZDANIE MATURY,SWIATŁO DUCHA ŚW.DOSTANIE SIĘ NA STUDIA DLA KAJI,NATALII,OLI,PROSZĘ ROWNIEZ O SZCZEGOLNE ŁASKI DLA NIKOLI,ADASIA,DLA MARCELA  O SZCZĘŚLIWE UKOŃCZENIE STUDIÓW,MOC I SIŁE DUCHA ŚW,NA CZAS PISANIA PRACY DOKTORSKIEJ,O PRZEMIANĘ I POWROT DO KOSCIOŁA DLA ALINY ,ROMANA,ZDROWIE,BŁOGOSŁAWIENSTWO BOŻE DLA ZOFII I JANA,MALGORZATY,SEBASTIANA,ANETY,KATARZYNY, O POMOC W BARDZO WAŻNEJ INTENCJI,PRZEMIANĘ SERCA,DLA BENA,MACIEJA Z RODZINA,SIOSTRY KRYSTYNY Z RODZINA.TWOJA CZCICIELKA

Rodzice Martynki

Błogosławiona Karolino, prosze Cie o dar mowy dla naszej  5-cio letniej Martynki.

Ewa Popko

Błagam o uzdrowienie mojej miesięcznej siostrzenicy Karolinki. Ewa