Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.08.2016 r.

Dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie organizacji Światowych Dni Młodziezy w naszej parafii, dziękujemy rodzinom za przyjęcie pielgrzymów, państwu Jerzemu i Annie Piotrowskim za obiad dla 90 osób, wielu parafianom za udział w rodzinnym pikniku i wydarzeniach w Krakowie, które dla nas zakończyły się urodzinami bł. Karoliny a trwać będą w kolejnych większych i mniejszych spotkaniach, na które już dzisiaj zapraszamy.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy w kancelarii i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 16.00 na spotkaniu organizacyjnym dla pielgrzymów grupy 21.

W środę z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 Msza św. i czuwanie z bł. Karoliną.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana kościelnego. Składając ofiary dziękujemy Panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w utrzymaniu czystości kościoła i wokół niego, za bardzo staranne oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię a rodzinie za różne formy pomocy w wystroju kościoła.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej. 

Prosimy o prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róże różańcową pani, Ireny Czarna przed sumą róży pani Grażyny Bugajskiej.

Prosimy i prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Leokadii Pohnka, na sumie grupie pana Józefa Garncarza o godz. 16.00 grupie DSM.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty. 

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Czarnecka Jadwiga

PODWALE

15

11,08,16

Curyło Zofia

PODWALE

26

11,08,16

Kosman Józef

PODWALE

16

11,08,16

Możdżeń Tadeusz

PODWALE

51

11,08,16

Przewłocka Grażyna

PODWALE

13

11,08,16

Kalita Kazimiera

PODWALE

14

11,08,16

Jagiełło Janina

PODWALE

48

11,08,16

Lechowicz Stanisław

PODWALE

2

11,08,16

Putała Lucyna

PODWALE

17

11,08,16

 

We wtorek w Rudce o godzinie 15.00 będzie pogrzeb śp. ks. Jana Wójcika byłego proboszcza w Rudce.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Ala z rodzina

Bl Karolino proszę dla Ali o wyjście z fobii,leków,depresjii,nerwicy natręctw oraz szacunek,zrozumienie,cierpliwość,pokorę w chorobie w problemach dla Ali i jej rodziny praz madre podejmowanie przemyslanych decyzji dla Ali i jej rodziny oraz spokoj dobro w naszym domu oraz żebyśmy zawsze byli przy Bogu

Ewa

Prosze o modlitwe wstawiennicza .

Blogoslawiona Karolino zanosze blaganie

o powrot do zdrowia meza; mnie samej i 

Boza opieke dla moich synow.

Małgorzata

Dziękuje Karolinko  za sprowadzenie syna do domu Prosze tylko  żeby uwolnił się od nałogu

Kinga

Błogosławiona Karolino prosimy Cię o zdrowie dla naszej córeczki Wiktorii.

Czcicielka bl karoliny

Bl.Karolino proszę o dobrego meza dla Ali,szczera mulość,szczęśliwa rodzinę żebym miala i dzieci oraz o zdrowie,zgodę,wyjście z problemów,bezpieczeństwo,dobrych ludzi dla Ali i jej rodziny oraz o nawrocenie taty,żeby w naszym domu panowal spokoj,dobro i tato żeby bral sie do pracy