II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.III.2015 r.

W dniu dzisiejszym modlimy się za Misjonarzy Męczenników, nasza diecezja ma 4 takich Męczenników, spośród których franciszkanin o. Zbigniew Strzałkowski pochodzący z Zawady koło Tarnowa, decyzją ojca Świętego będzie beatyfikowany w Peru 5 grudnia tego roku.

Pamiętajmy w modlitwie o Ks. Proboszczu, który w tych dniach głosi rekolekcje wielkopostne, prosimy róże różańcowe, aby poprzez swoją modlitwę włączyły się w przeżywanie tych rekolekcji.

Dzisiaj, o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. O  16.00 Gorzkie Żale a po nich Msza św. Ofiary złożone podczas gorzkich żali przeznaczone zostaną na cele misyjne. Bóg zapłać

W Piątek Droga Krzyżowa o godz. 15.00 i 17.00.

Zbiórka ministrantów i lektorów w ramach przygotowania do Triduum w piątek po drodze krzyżowej dla dzieci, po Mszy Św. spotkanie KSM.

Spowiedź święta z racji I piątku będzie w środę od godz. 16.00, oraz podczas dróg krzyżowych.

Wyjazd do chorych w piątek od godz. 8.30, Msza św. w kaplicy o godz. 12.00 w sanktuarium Msza św. o godz. 7.00 i po drodze krzyżowej o 17.00.

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, prosimy róże różańcowe
o prowadzenie modlitwy różańcowej przed Mszą św. o godz. 8.00 różę pani Grażyny Bugajskiej, przed sumą różę pani Krystyny Zaleśnej, podczas godziny miłosierdzia o 15 00 różę pana Mariana Kwapniewskiego.

O przewodniczenie liturgii słowa prosimy grupy liturgiczne o godz. 8.00 Magdaleny Pochroń o godz. 11.00 grupę pana Tadeusza Cieśli, po Gorzkich Żalach grupę pani Małgorzaty Garncarz.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu oraz ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

Puchała Andrzej

144

Zachara Józef

36

Kulpa Małgorzata

128

Kurtyka Tadeusz

184

Curyło Maria

82

Kot  Dariusz

47

Kurtyka Maria

120

Drygaś Marian

56

W najnowszym Gościu Niedzielnym ciekawe artykuły m.in. o tym, dlaczego chrześcijanie są torturowani, bici do krwi, mordowani, a świat milczy, oraz o „duszpasterskich” propozycjach dotyczących Komunii św. dla osób rozwiedzionych żyjących w powtórnych związkach.

Do nabycia także czasopismo Miłujcie się.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Błogosławiona Karolino proszę Cię o zdrowie dla moich córeczek. Dziękuję ci za dar macierzyństwa i proszę Cię pomóż mi pokonywać życiowe trudności.

Kasia

Proszę o modlitwę za Kasię - aby nie straciła córki oraz aby udowodniła swoją niewinność, o zdrowie, dobra pracę i wsparcie dobrych ludzi - by nie poddała się i wygrała w sądzie. Aby uzyskała dobry kredyt na zakup mieszkania.
Bóg zapłać.

Danuta

Proszę się Karolino o uproszenie łaski zdrowia dla mojego Syna Marka by znalacł sie na jego drodze życia lekarz który znalazłby przyczynę poważnej choroby uszu i ja wyleczył

Magdalena

Blogoslawiona Karolino, prosze o opieke nad Grzeskiem i dziekuje za opieke

pamela

INTENCJA BŁAGALNA O DESZCZ POTREBNYCH ŁASK DLA MARKA,MICHAŁA,DAWIDA.OTOCZ ICH SWOJĄ OPIEKĄ.POMÓZ IM .RATUJ ICH.