Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

V NIEDZIELA ZWYKŁA

06.02.2016 r.

 

Dzisiaj w kościele rozpoczyna się tydzień modlitw o trzeźwość Narodu. Wszystkich, którzy mają świadomość jak wielkim zniewoleniem jest alkoholizm zapraszamy do gorliwej modlitwy a osoby podejmujące walkę z tym śmiertelnym zagrożeniem zachęcamy o wpisanie się do księgi trzeźwości  

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na godzinę miłosierdzia, podczas której modlić się będziemy o dobre przeżycie Wielkiego Postu ta adoracja jest formą dawnego nabożeństwa 40 godzinnego przed rozpoczęciem postu. Podczas tego nabożeństwa udzielimy namaszczenia chorych osobom starszym i chorym, którzy mogą przybyć do kościoła. 

W najbliższą środę rozpoczynamy Wielki Post. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli dwa posiłki lekkie i jeden do syta i nie ma żadnej dyspensy od pokarmów mięsnych. Msze św. i posypanie głów popiołem będą o godz. 8.00 i 17.00. Składka z środy popielcowej przeznaczona jest na cele charytatywne.

W piątek zapraszamy na drogę krzyżową dla dzieci o godzinie 15.00 i dla wszystkich o godzinie 17.00.

W niedziele Gorzkie Żale o godzinie 16.00 a po nich Msza św.

Od piątku powracamy do trzydniowej adoracji Najświętszego Sakramentu według dotychczasowego porządku.

O prowadzenie liturgii słowa prosimy grupy liturgiczne na Mszy św. o godzinie 8.00 pani Małgorzaty Garncarz, na sumie pana Mariana Kwapniewskiego, po gorzkich żalach grupę Magdaleny Pochroń.

O przewodniczenie modlitwie różańcowej prosimy róże różańcowe przed Mszą św. o godzinie 8.00 pani Stanisławy Kosteckiej, przed sumą pana Tadeusza Klag.

 

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu oraz ofiarę zamiast kwiatów. Dziękujemy za wystrój kościoła. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

 

Śledź Marcin

BÓR

109

12,02,16

Gołas Helena

BÓR

7a

12,02,16

Kądziela Tadeusz

BÓR

7

12,02,16

Piekarz Łukasz

BÓR

150

12,02,16

Kostecki Mirosław

BÓR

182

12,02,16

Hanek Waldemar

BÓR

7

12,02,16

Kmiecik Jawiga

BÓR

153

12,02,16

Kukiełka Jadwiga

BÓR

159

12,02,16

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Błogosławiona Karolino proszę Cię oręduj w intencji mojego męża, o jego nawrócenie, żal za grzechy, dobrą spowiedź i mocne postanowienie poprawy. Uproś u Jezusa Miłosiernego łaskę wylania na niego Ducha Świętego i uwolnienia od grzechu nieczystości. Bóg zapłać za modlitwę!

Proszę

Błogosławiona Karolino uproś łaskę uratowania mojego małżeństwa. Bóg zapłać.

Kasia

Błogosławiona Karolinko uproś proszę u naszego Kochanego Jezusa łaskę uwolnienia mojego męża od grzechu nieczystości. Proszę także o odrodzenie jego miłości do mnie. Niech wreszcie przejrzy na oczy i nie wyprowadza się z domu. Bóg zapłać!

Ewa

Bł. Karolino wyproś u Pana zdrowie dla moich dzieci, męża , mnie i całej rodziny. Uproś dla całej mojej Rodziny ochronę i Boże błogośławieństwo

TATA

Proszę Cię Bł.Krolino o uzdrowienie mojej córki,a Twojej imienniczki.

Proszę cię też o uzdrowienie relacji w naszej rodzinie.