Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.07.2015 r.

 

Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów i odpoczywających na urlopach w naszej parafii. Niech bł. Karolina wyprosi wam wiele łask na codzienny trud wzrastania w dobrym. Wszystkich zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

Dziękujemy za pozytywny odzew odnośnie zafundowania nowej dużej monstrancji do adoracji Najświętszego Sakramentu. Biorąc pod uwagę różne sugestie, została ona oddana do pracowni w celu delikatnej przeróbki tak, aby lepiej wpisywała się w klimat modlitewny naszego Sanktuarium.

Ponawiamy zaproszenie do wpisania się na listę adoracyjną można to uczynić w zakrystii lub telefonicznie. Proszę się nie bać jest to adoracja w ciszy wystarczy tylko być, a swoją obecność potwierdzić na liście. Przypominamy, ze adoracja przed urodzinami Bł. Karoliny rozpocznie się za tydzień w piątek o godz. 15 i będzie trwała bez przerwy do niedzieli i zakończy się Godziną Miłosierdzia.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy przyjmujemy w kancelarii parafialnej. Wszystkie róże różańcowe zapisane będą, jako duchowi pielgrzymi wspierający organizatorów pielgrzymki.

Dziś z racji uroczystości św. Krzysztofa patrona kierowców, modlimy się w intencji kierowców prosząc o błogosławieństwo Boże w podróży oraz po Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów.

W przyszłą niedzielę przypada 117 rocznica urodzin bł. Karoliny. Zapraszamy wszystkich parafian i rodaków na Uroczystą Msze św. w dniu urodzin naszej patronki. Na sumie będziemy się także modlić w intencji uczestników Akcji Trzeci Most w 71. rocznicę tego wydarzenia. Po Mszy Św. odbędzie się spotkanie pod pomnikiem Akcji Trzeci Most przy drodze w Wał Rudzie.

Jutro do naszego Sanktuarium zjedzie się młodzież z różnych części Polski na kolejne Miasteczko Modlitewne. Szczegóły podane są stronie internetowej a całościowy plan będzie wywieszony w gablocie. Zachęcamy parafian do udziału we wspólnych spotkaniach takich jak Eucharystia i czuwania. Młodzież chętna do wzięcia udziału w Miasteczku może się jeszcze zapisać jutro w recepcji Miasteczka od godz. 10 00.

Dziękujemy za ofiary składane do kopert, jako wynagrodzenie dla Pana Kościelnego.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę na kwiaty.

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Kotapka Dawid

ZABAWA

117

Pęcak Stanisław

ZABAWA

117

Gulik Tadeusz

ZABAWA

36a

Bania Eugeniusz

ZABAWA

36

Wódka Leszek

ZABAWA

43

Piotrowski Jerzy

ZABAWA

31

Szwiec Józef

ZABAWA

111

Okaz Andrzej

ZABAWA

121

 

W sprawie kwiatów proszę się skontaktować z Ks. Proboszczem.

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gości Niedzielnego i kwartalnika Śladami Karoliny.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

czesław

Proszę Cię błogosławiona Karolino wypraszaj mi u Pana potrzebne zdrowie psychiczne 

DOROTA

Błogosławiona Karolino miej nas w swojwj opiece .BŁ.Karolino móld się za nami 

Matka

Kochana Krolino, dopomóż mi w pojednaniu moich bliskich, ocal moją rodzinę przed szatanem i pozwól mi cieszyć się ze szczęśliwego życia córki.

maria

Błogosławiona Karolino prosze o zdrowie i łaski potrzebne dla Andrzeja dla jego zony i dzieci. Bł. Karolino módl sie za nami.

Ilona

Karolino, proszę o zapał i światło w pracy. Opiekuj się moimi bliskimi i mną. Ty wiesz, czego nam najbardziej potrzeba, a ja bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Pomóż mi podnieść się i nie dopuść, abym umarała bez sakramentów.