XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.08.2016 r.

Dziękujemy za duchowe i materialne wsparcie organizacji Światowych Dni Młodziezy w naszej parafii, dziękujemy rodzinom za przyjęcie pielgrzymów, państwu Jerzemu i Annie Piotrowskim za obiad dla 90 osób, wielu parafianom za udział w rodzinnym pikniku i wydarzeniach w Krakowie, które dla nas zakończyły się urodzinami bł. Karoliny a trwać będą w kolejnych większych i mniejszych spotkaniach, na które już dzisiaj zapraszamy.

Zapraszamy dzisiaj na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy w kancelarii i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godzinie 16.00 na spotkaniu organizacyjnym dla pielgrzymów grupy 21.

W środę z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 Msza św. i czuwanie z bł. Karoliną.

Jako wynagrodzenie za pracę pana Kościelnego w przyszłą niedzielę zbierać będziemy ofiary do kopert z podpisem dla pana kościelnego. Składając ofiary dziękujemy Panu Kościelnemu za gorliwość i zaangażowanie w utrzymaniu czystości kościoła i wokół niego, za bardzo staranne oprowadzanie pielgrzymów i troskę o liturgię a rodzinie za różne formy pomocy w wystroju kościoła.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej.

Prosimy o prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róże różańcową pani, Ireny Czarna przed sumą róży pani Grażyny Bugajskiej.

Prosimy i prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Leokadii Pohnka, na sumie grupie pana Józefa Garncarza o godz. 16.00 grupie DSM.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty.

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Czarnecka Jadwiga

Curyło Zofia

Kosman Józef

Możdżeń Tadeusz

Przewłocka Grażyna

Kalita Kazimiera

Jagiełło Janina

Lechowicz Stanisław

Putała Lucyna

11,08,16

We wtorek w Rudce o godzinie 15.00 będzie pogrzeb śp. ks. Jana Wójcika byłego proboszcza w Rudce.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Kasia

Blogoslawiona Karolino , prosze Cie o laske zdrowai dla mnie . Chce wiary i nadziei , Modl sie za mnie

Grzegorz Cichowski

Błogosławiona Karolino proszę cię gorąco o szczęśliwy powrót do zdrowia dla ciężko chorego ojca Jerzego Cichowski który w szpitalu walczy o życie. Proszę cię błogosławiona Karolino o wszelkie potrzebne łaski dla ojca Jerzego Cichowski. O modlitwę prosi syn Grzegorz Cichowski.

Anna

Błogosławiona Karolinko, proszę Cię o łaskę zdrowia dla mnie , spokój wewnetrzny, psychiczny zebym wyszła z tej depresji , która tak mnie przytłacza. Chcę uwierzyć że znowu będe zdrowa i cieszyc się zyciem kazdego dnia. Juz nie mam siły  poniewaz mam zawroty głowy przy tym  i kazda czynnosc wykonywana w domu daje mi duzo do wyrzeczenia . Guzy na tarczycy aby sie wchłoneły i żeby mnie tak nie przyduszało od niej. Prosze takze o opieke dla mojego syna , zdrowie dobre wyniki w nauce i ochote do uczenia , wzorowe zachowanie w szkole , i dobry wybór szkoły po gimnazjum. a, takze o zdrowie dla mojego męża , oraz o bezpieczeństwo w pracy za kierownicą. Wstawiaj się za nami i upros nam te łaski tak potrzebne o które Cie błagamy. Proszę o Boże Błogosławienstwo dla nas i Wstawiennictwo u Boga. Miej nas zawsze w opiece. Twoja czcicielka.

mama

Kaśka

Błogosławiona Karolino proszę Cię daj mi siły do wyrwania w pracy dopomóż aby zła passa w końcu się skończyła a zapanował spokój i normalne warunki pracy.