II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

21.II.2016 r.

W dniu dzisiejszym w kościele powszechnym przeżywamy dzień modlitw,

postu i solidarności z misjonarzami.

Dzisiaj, o 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia. O  16.00 Gorzkie Żale a

po nich Msza św. Ofiary złożone podczas gorzkich żali przeznaczone zostaną na cele

W Piątek Droga Krzyżowa o godz. 15.00 i 17.00.

Dyrektor Zespołu Szkół w Zabawie zaprasza rodziców dzieci trzy, cztero,

pięcio i sześcioletnich z Wał- Rudy i z Zabawy na spotkanie w dniu 23.02.2016 r.

(wtorek) o godz. 1700, które odbędzie się w budynku szkoły.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu

oraz ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy

następującym rodzinom, prosimy o posprzątanie w czwartek od godziny 17.00.

Pajdo Jerzy BÓR 152b 25,02,16

Lechowicz Piotr BÓR 169 25,02,16

Kaczmarski Jan BÓR 179 25,02,16

Piekarz Mieczysław BÓR 280 25,02,16

Sroka Tadeusz WAŁ – RUDA 202 25,02,16

Kryczka Józef WAŁ – RUDA 104 25,02,16

Bednarski Jan WAŁ - RUDA 25,02,16

Pietras Jacek WAŁ – RUDA 207a 25,02,16

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Do nabycia także czasopismo Miłujcie się.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Wera

Błogosławiona Karolino proszę Cię wyproś u Pana Boga, aby zechciał uwolnić Kamilę od grzechu cudzołóstwa i odrodzić jej małżeństwo. Patronko czystości stań na straży czystości Kamili.

Kasia

Błogosławiona Karolinko proszę Cię o łaskę uwolnienia mojego męża od zniewolenia inną kobietą i wszystkiego, co ma z nią jakikolwiek związek. Karolino kochana stań na straży czystości jego myśli i czynów. Spraw, aby przejrzał na oczy. Bóg zapłać!

Katarzyna

Bł. Karolino, przez Twoje wstawiennictwo prosimy Boga o dar zostania rodzicami. Ty wiesz, jakie są przeszkody zdrowotne, ale wierzymy, że dla Boga nie ma nic niemożliwego.

Wiesława

Błogosławiona Karolino,

za Twoim pośrednictwem proszę, uproś przez Maryję u Pana Jezusa Miłosiernego łaskę szczęśliwie zdanej matury i dobry wybór drogi życiowej dla mojego syna Michała.

anna

Błogosławiona Karolinko uproś Jezusa o uzdrowienie Sylwka.