Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

11. X. 2015  r.

 

Przeżywamy dzisiaj dzień papieski pod hasłem Jan Paweł II – patron rodziny. Niech naszą odpowiedzią na to wezwanie będzie w tym tygodniu modlitwa różańcowa ofiarowana w intencji rodzin i synodu o rodzinie, który trwa w Rzymie.  Ofiary składane dzisiaj do puszek są darem na Fundację Dzieło Trzeciego Tysiąclecia, która funduje stypendia dla młodzieży.

          O godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia i różaniec.

Zapraszamy codziennie na nabożeństwo różańcowe w Sanktuarium o godz. 17.00 z oraz do kaplicy o godz. 17.00.        

          W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tydzień misyjny składka na tacę przeznaczona będzie na misje.

          W przyszłą niedziele 18 X zapraszamy na drogę krzyżową wszystkich a szczególnie mężczyzn. To zaproszenie zostało skierowane do całej diecezji a po drodze krzyżowej w sanktuarium o 17.30 będzie specjalna konferencja Donalda Turbitta z USA -  Przewodniczący Ruchu Mężczyzn św. Józefa. Bardzo serdecznie zachęcamy także mężczyzn z naszej parafii do wzięcia udziału w tym spotkaniu.  

  Na ołtarzu Serca Pana Jezusa i w kiosku Caritas są kartki na wypominki. Prosimy nie odmieniać imion a małżonków wypisywać razem.

W Radłowie dzisiaj o godzinie 17.00 rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

Dziękujemy panom Stanisławowi Bani i Władysławowi Porębie za wykonanie ram do tablicy informacyjnej przy 14 stacji drogi krzyżowej.

Dziękujemy za prowadzenie liturgii mszy św. grupom liturgicznym
o godz. 8.00 pani Leokadii Pohnka, o godz. 10.00 pana Marcina Śledź, o godz. 16.00 grupie DSM.

          Dziękujemy za przewodniczenie modlitwie różańcowej różom różańcowym przed Mszą św. o godz. 8.00 pani Stanisławy Klag, przed sumą pani Józefy Mączko, a w godzinie Miłosierdzia po Koronce róży pani Stanisławy Łazarz.

Zbiórka aspirantów w środę o godz. 16. 00, ministrantów w piątek o godz. 16.00

Dziękujemy 5 osobom za ofiary na potrzeby kościoła.

         Dziękujemy ofiarodawcom za dary dla Seminarium w Tarnowie a także wszystkim, którzy podjęli trud, aby je pozbierać. Niech Bóg swoim błogosławieństwem wynagrodzi każdy gest dobroci i życzliwości. 

        Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kościoła i kaplicy oraz kwiaty.

Troskę o kaplicę i sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Garncarz Jerzy

ZDARZEC

56

15,10,15

Lechowicz Tadeusz

ZDARZEC

17

15,10,15

Łazarz Janusz

ZDARZEC

68

15,10,15

Bujak Bogdan

ZDARZEC

30

15,10,15

Guzy Józef

ZDARZEC

74

15,10,15

Sitko Jerzy

ZDARZEC

113

15,10,15

Cisoń Zbigniew

ZDARZEC

22

15,10,15

Świątek Irena      

ZDARZEC

23

15,10,15

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

matka

Błogosławiona Karolino prosze za Twym wstawiennictwem o czystość serca i pokój dla moich dzieci . Prosze o uzdrowienie z deoresji córki i pomyślne zdanie egzaminów . Dziękuje Ci za to ze jestes w naszej rodzinie wierze i ufam w Twe wstawiennictwo prosze dopomóż nam i uzdrow nasza rodzine . 

Bogusława

Blogoslawiona Karolino prosze uzdrow moja rodzine wstawiaj sie za nami . Prosze o pomoc w zdaniu egzaminu dla corki o pomoc DJ-a nie bądź przy niej prosze 

matka

Błogosławiona Karolino prosze za Twym wstawiennictwem o czystość serca i pokój dla moich dzieci . Prosze o uzdrowienie z deoresji córki i pomyślne zdanie egzaminów . Dziękuje Ci za to ze jestes w naszej rodzinie wierze i ufam w Twe wstawiennictwo prosze dopomóż nam i uzdrow nasza rodzine . 

Krystyna

Bł.Karolino proszę Cię o uzdrowienie mojej sytuacji życiowej, o wszelkie łaski do życia, o dar potomstwa i szczęśliwą rodzinę, o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw, o dobrą, godnie płatną pracę. Bł.Karolino módl się za nami.

Teresa

Błogosławiona Karolino proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga o łaskę zdrowia dla moich dzieci by jedno z nich odzyskało mowę i. zaczęło prawidłowo się rozwijać. Proszę weź nas w swoją opiekę.