Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

25.01.2015 r.

 

 

2 lutego będziemy obchodzić święto Ofiarowania Pańskiego zwane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Zachęcamy do modlitwy za kobiety i matki, które przeżywać będą swoje patronalne święto.

Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na Godzinę Miłosierdzia.

Spowiedź z racji Święta Ofiarowania Pańskiego i I piątku będzie w środę od godz. 16.00.

W Caritasie są do nabycia gromnice i pamiątki z Sanktuarium.

Bardzo prosimy dzieci, które śpiewały kolędy w Nowy Rok dla Jezusa o podejście do zakrystii i odebranie drugiej części nagrody za udział w koncercie, jest nim płyta ze spektaklu o bł. Karolinie.

Informujemy, że od 29 stycznia br. w TVP Kraków i od 30 stycznia br. w TVP ABC (dziecięcy kanał Telewizji Polskiej) przez kolejnych 13 tygodni w każdy czwartek o godz. 19.05 (w TVP Kraków) i w każdy piątek o godz. 15.40 (w TVP ABC) będzie można oglądać filmy o najbardziej znanych polskich świętych i błogosławionych z serii „AUREOLA – od Stanisława do Karola”.

Dziękujemy za gorliwe sprzątanie sanktuarium i kaplicy w minionym tygodniu i ofiarę na kwiaty. W tym tygodniu troskę o kaplicę i sanktuarium powierzamy następującym rodzinom:

 

Smoleń Wiesław

PODWALE

47

31,01,15

Dobek Leszek

PODWALE

29

31,01,15

Błażej Zbigniew

PODWALE

3

31,01,15

Kosman Stanisław

PODWALE

4

31,01,15

Kotwa Józef

PODWALE

32

31,01,15

Dyszkant Andrzej

PODWALE

50

31,01,15

Wnęk Maria

PODWALE

1

31,01,15

Nowak Marcin

PODWALE

6

31,01,15

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego w którym można przeczytać min o zasadach funkcjonowania muzułmanów w Europie i przemocy w Islamie.

Dzisiaj o godzinie 13.00 Msza św. pogrzebowa śp. Józefy Lechowicz

Za zmarłego śp. Mieczysława Patulskiego będzie 28 odprawionych  Mszy św. z intencji uczestników pogrzebu

Zmarłych polecajmy Miłosierdziu Bożemu.

 

 

 

 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Liliana

Błogosławiona Karolino, proszę o Twe wstawiennictwo przed Bogiem, abym była godna i mogła doświadczyć łaski uzdrowienia mej duszy i ciała.

Gosia

Bł. Karolino proszę Cię, abyś uprosiła łaskę rozwiązania trudnych spraw w mojej pracy zgodnie z wolą Bożą. Polecam Ci egzamin Marcina, aby Bóg kierował Jego planami, o dar wiary dla Niego i modlitwy, otwarcia się na przyjęcie łaski Bożej i umiłowanie sakramentu Eucharystii. Dziękuję za wszelką pomoc już otrzymaną. Niech będzie Bóg uwielbiony!

córka Mirosława - Poznań

Błogosławiona Karolino, proszę o modlitwę za duszę śp. mojej mamy Anny, ktora zginęła potrącona na pasach oraz za zmarłych z rodziny Dudków

Bog zapłać

mama Mirka z Poznania

Błogosławiona Karolino za Twoim wstawiennictwem bardzo proszę o modlitwę w intencji narodzin zdrowego dziecka córki Dominiki

Bóg zapłać

Mirka, Józef

Błogosławiona Karolino prosimy - spraw, by nasza córka Dominika szczęśliwie urodziła zdrowe dziecko