Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

27.07.2014 r.

 

Serdecznie witamy wszystkich pielgrzymów i odpoczywających na urlopach
w naszej parafii. Niech bł. Karolina wyprosi wam wiele łask na codzienny trud wzrastania w dobrym. Wszystkich zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz. 15.00.

W dzisiejszą niedzielę modlimy się w intencji uczestników Akcji Trzeci Most w 70. rocznicę tego wydarzenia. Wszystkich parafian i Gości zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy św. o godzinie 16.00  godzinę wcześniej tj. o 15.00 będzie spotkanie pod pomnikiem Akcji Trzeci Most przy drodze w Wał Rudzie.

Dziś z racji uroczystości św. Krzysztofa patrona kierowców, modlimy się
w intencji kierowców prosząc o błogosławieństwo Boże w podróży oraz po Mszy św. dokonamy poświęcenia pojazdów.

Jutro tj. w poniedziałek 28 VII rozpoczyna się V Miasteczko Modlitewne – szkoła modlitwy - spotkanie młodzieży przed urodzinami bł. Karoliny szczegóły podane  są stronie internetowej a całościowy plan znajduje się w gablocie. Zachęcamy parafian do udziału we wspólnych spotkaniach takich jak Eucharystia, czuwanie oraz koncert.

W sobotę przypada  dzień 116 urodzin bł. Karoliny. Zapraszamy wszystkich parafian i rodaków na różaniec na godz. 17.00 z racji pierwszej soboty miesiąca  
a następnie na Uroczystą Msze św. w dniu urodzin naszej patronki.

W tym tygodniu będziemy przeżywać pierwszy piątek miesiąca  sierpnia. Msze św. w sanktuarium o godz. 7.00 i 17.00, w kaplicy o godz. 12.00. Wyjazd do chorych w piątek o godz. 8.30. Spowiedź święta w środę od godz. 16.00.

          Dziękujemy za ofiary składane do kopert, jako wynagrodzenie dla Pana Kościelnego

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz ofiarę na kwiaty. Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

 

Putała Józef

ŚMIETANA

1,08,14

Nowak Piotr

BÓR

1,08,14

Lechowicz Radosław

BÓR

1,08,14

Mączko Józefa

BÓR

1,08,14

Kopacz Wiesław

BÓR

1,08,14

Bogoń Ryszard

BÓR

1,08,14

Lechowicz Andrzej

BÓR

1,08,14

Kowalczyk Marian

BÓR

1,08,14

 

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gości Niedzielnego i kwartalnika Śladami Karoliny.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Krzysztof

 Błogosławiona Karolino, proszę o wstawiennictwo i opiekę dla mojej córki i dla naszego małżeństwa.

Marta

Błogosławiona Karolino proszę Cię o zdrowie dla mnie, całej mojej rodziny i bliskich, pomyślne zdanie matury i łaskę szczęśliwej miłości.

Aneta

Bł. Karolino błagam Cię o wstawiennictwo - modlitwe o poczęcie dzieciątka i urodzenie go zdrowego.O Boże łaski dla mnie i Grzegorza

Jadwiga

Blogoslawiona Karolino Kozkowna - polornie prosze o modkyrwy za mnie o Milosierdzie Boze.

Piotr252

Prosze o uzdrowienie z nałogu i znalezienie pracy dla mnie, o zdrowie dla mojej mamy o przemiane w życiu mojego ojca. Prosi Piotr z Wadowice