Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

 

7. IX. 2014  r.

 

Dzisiaj na Jasnej Górze odbywają się ogólnopolskie dożynki. Z naszej parafii, pojechali przedstawiciele z obrazem i relikwiami bł. Karoliny. Zachęcamy do oglądania transmisji w telewizji.

Od 6 września rozpoczął się tygodniowy odpust w Odporyszowie. W sobotę o godz. 6.30 wyruszy piesza pielgrzymka do Odporyszowa. Są jeszcze wolne miejsca na powrót autobusem zapisujemy w zakrystii.    

W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych o przewodniczenie modlitwie różańcowej przed prymarią prosimy różę pani Józefy Mączko,  przed sumą różę pani Stanisławy Klag.

O przewodniczenie liturgi słowa prosimy grupy liturgiczne o godz. 8.00 grupę pani Jadwigi Bieś, o godz. 10.00 grupę pana Mariana Kwapniewskiego, o godz. 16.00  grupę Magdaleny Pochroń.

W trzecią niedzielę września, tj. 21 IX 2014 r. na sumę o godz., 10.30 zapraszamy  motocyklistów i rowerzystów aby modlić się za ofiary wypadków drogowych i spotkać się przy pomniku Przejście.

Chłopców od klasy III Szkoły Podstawowej wzwyż, którzy chcieliby zostać ministrantami zapraszamy na spotkanie w piątek na godz. 16.00. Lektorów ze szkoły średniej, studentów  i starszych zapraszamy na spotkanie w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 8,00. Będzie to raz w miesiącu spotkanie formacyjno integracyjnie tych którzy mimo wieku i różnych zajęć pełniąc funkcję lektora dają piękne świadectwo wiary i zaangażowania w życie kościoła.

W związku z omówieniem przygotowań do peregrynacji obrazu Jezusa Miłosiernego zapraszamy Radę Parafialną i komendantów Straży Pożarnych w piątek o godzinie 20.00 na plebanię.

Dziękujemy pewnej osobie z Krakowa za ofiarę 5000 zł na odnowienie figury Michała Archanioła. Szacowany koszt nowego postumentu na tle organów oraz konserwacja i odnowienie złoceń figury wynosi 20 000 zł. Dziękujemy za ofiary na remont organów na łączną sumę 650 zł.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty. Dziękujemy nowożeńcom za włączenie się w wystrój kościoła. W tym tygodniu troskę o sanktuarium i kaplicę powierzamy następującym rodzinom:

 

Władysława Fudalej

WAŁ – RUDA

133

12,09,14

Siudut Czesław

WAŁ – RUDA

59

12,09,14

Rogóż Weronika

WAŁ – RUDA

105

12,09,14

Rzepka Edward

WAŁ – RUDA

3

12,09,14

Siudut Helena

WAŁ – RUDA

59

12,09,14

Rudziński Konrad

WAŁ – RUDA

43

12,09,14

Piekarz Janusz

WAŁ – RUDA

6

12,09,14

Guzy Kazimierz

WAŁ – RUDA

10a

12,09,14

Migdał Stanisław

WAŁ – RUDA

9

12,09,14

Pudełek Władysław

WAŁ – RUDA

140

12,09,14

 

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego jest w nim min o konstytucyjnych prawach wierzących oraz o wpływie odżywiania nie tylko na zdrowie ale i na psychikę zwłaszcza dzieci. 

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Elżbieta

Proszę za przyczyną bł. Karoliny o łaskę uzdrowienia wewnętrznego i uwolnienia z nerwicy.

Krystyna

Bł.Karolino dziękuję Ci za wyproszone łaski i proszę Cię o zdrowie,o dar zdrowego potomstwa,o szczęśliwą rodzinę,o pomyślne rozwiązanie trudnych spraw i uzdrowienie mojej sytuacji życiowej,o pomoc w pracy i pomoc finansową,o wszelkie łaski do życia i spełnienie pragnień mojego serca oraz światło Ducha Świętego.Bł.Karolino módl się za nami.

Klaudia

Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla rodzicow a w szczególności dla chorej mamy i o dalszą Bożą opiekę.

czcicielka

Błogosławiona Karolino goraco Cię proszę, dopomóż mi abym w końcu maju 2015r poprawiłam maturę z matematyki na 30%. Błagam Cię dpomóż mi bo już będę po raz 5 przystępowała do materu z tergo właśnie przedmiotu. Bardzo proszę o modlitrwę w mojej intencji.

Karolina

Proszę o łaskę zdrowia dla mnie i mojej rodziny .