XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9.08.2015 r.

Jako dowód wdzięczności za rozwój kultu bł. Karoliny dzisiejszą składkę a nie tylko ofiary do puszek jak było zapowiadane przekażemy na radio Maryja i telewizje Trwam.

Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godz., 15.00.

Zachęcamy do udziału w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy zapisy po Mszy św. o godzinie 16.00 oraz spotkanie organizacyjne dla pielgrzymów.

W poniedziałek z racji 10 dnia miesiąca Msza św. o godzinie 18.00 i czuwanie z bł. Karoliną. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia N. M. P.– poświęcenie ziół i wieńców żniwnych. Msze święte rano o godzinie 8.00 i 10.30 po południu Msza św. w kaplicy na śmietanie o godzinie 16.00.

Na sumie pożegnamy ks. Łukasza, który po pielgrzymce decyzją ks. Biskupa będzie studiował na KUL.

Dziękujemy rodzinie państwa Porębów z Wał Rudy za ufundowanie świecznika ołtarzowego do kaplicy.

Dziękujemy pewnej rodzinie ze Zdarca za ofiarę 1000 zł. na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Przygotowujemy projekt zmian w kaplicy męczenników, aby korzystając z zebranego doświadczenia po ostatniej adoracji, odpowiednio urządzić kaplicę do cotygodniowej adoracji. W tym tygodniu mamy otrzymać nowy projekt dużej monstrancji do naszego sanktuarium, której koszt będzie porównywalny do ostatnio prezentowanej.

Informujemy, że w zakrystii zapisujemy na autokarową pielgrzymkę do Częstochowy z okazji Ogólnopolskich Dożynek, na które zawieziemy relikwie i obraz bł. Karoliny, w dniu 6.IX.2013 r. Wyjazd o godzinie 6.00.

Dziękujemy za ofiary składane do kopert, jako wynagrodzenie dla pana Kościelnego.

Informujemy studentów pierwszego roku o możliwości otrzymania stypendiów pomostowych, szczegóły są na stronie internetowej.

Dziękujemy za prowadzenie różańca przed Mszą św. o godz. 8.00 róży różańcowej pani Heleny Padło, przed sumą róży pani Barbary Patulskiej.

Dziękujemy za prowadzenie liturgii słowa na Mszy św. o godz. 8.00 grupie liturgicznej pani Marii Buwaj, na sumie grupie pana Władysława Łach o godz. 16.00 grupie Katarzyny Wielgusiak.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz kwiaty.

Troskę o kaplicę i Sanktuarium w tym tygodniu polecamy następującym rodzinom.

Ptaśnik Kazimierz

Ptaśnik Tadeusz

Ptaśnik Ludwik

Baca Marian

Kowal Irena

Gołas Stefania

Mazur Jan

Hanek Zdzisław

07,08,15

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego i kwartalnika Śladami Karoliny.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Dorota

Błogosławiona Karolinko proszę o pomoc dla mojej córki Natalii, która jest niezwykle trudnym dzieckiem do wychowania. Bądż zawsze przy niej i upraszaj u Pana Boga potrzebne dla niej łaski.  I proszę też o pomoc w znalezieniu pracy dla mojego męża Marcina.

Zrozpaczona matka

prosze o modlitwe za cud macierzyństwa dla mojej corki Iwony. Aby dobry Bóg wysłuchaj mnie i obdarzał córkę dobrym zdrowiem i wziął jej choroby uniemożliwiająca bycia matka

Angelika B

BŁ.Karolino błagam wstaw się u Pana Boga naszego za moją teściową Henryką Broniszewską aby przestała nadurzywać alkocholu pomóz jej Bł.Karolino pomóż jej wyjść całkiem z nałogu AMEN

Krzysztof

Błogosławiona Karolinko z całego serca dziękuję za Twoje wstawiennictwo za mnie i moją rodziną u naszgo Pana Jezusa Chrystusa, proszę Cię abyś wypraszała nam potrzebne łaski a szczególnie łaskę odpuszczenia grzechów i życia wiecznego w niebie razem z Tobą i wszystkimi Błogosławinymi i Świętymi.

Błogosławiona Karolinko módl się za nam.

Justyna

Panie, za wstawiennictwem bł. Karoliny proszę o wiarę, nadzieję i miłość, oraz wolność od

Boże, uchroń mnie od mężczyzn, którzy nie potrafia mnie kochać. Pomóż mi spotkać odpowiedniego dla mnie mężczyznę, albo daj wiarę i radość w samotności oraz cierpliwość.