XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

21 IX 2014 r.

W sobotę rozpoczęła się peregrynacja obrazu Miłosierdzia Bożego w naszym dekanacie. Dzisiaj ks. proboszcz prowadzi rekolekcje w Biskupicach Radłowskich.

W tym tygodniu w środę o godzinie 18.00 rozpoczynamy rekolekcje       przed peregrynacja obrazu Pana Jezusa Miłosiernego, które poprowadzi ks. Piotr Adaczyk rekolekcjonista ze Starego Sącza. Nauki będą w czwartek i piątek o godzinie 8.00 i 18.00 w sobotę spowiedź św. od godziny 12.30 do 14.30 bez spowiedzi cała uroczystośc byłaby tylko zewnętrznym formalnym wydarzeniem. Dzieci szkolne zapraszamy w czwartek o godzinie 16.00 a gimnazjum w piątek o godzinie 16.00 na rekolekcyjne przygotowanie do preregrynacji.

W niedziele 28.IX o godzinie 17.00 przyjmujemy obraz ze Zdrochca pół godziny wcześniej rozpocznie się modlitewne oczekiwanie program nawiedzeia podany jest na plakatach i stronie internetowej. Zapraszamy na powitanie obrazu wszystkich a także poczty sztandarowe i feretrony Serca Pana Jezusa Matki Bożej Niepokalanej, bł. Karoliny i relikwie bł. Karoliny. O godzinie 16.45 pójdziemy na parking aby oczekiwać przyjazdu samochodu kaplicy. Wszystkie delegacje prosimy aby były obecne już
o godzinie 16.15 na krótka próbę uroczystości.

Zachęcamy do nabycia w kiosku Caritas pamiątek nawiedzenia obrazów Jezu ufam Tobie i dzienniczków św. Faustyny. Prosimy na czas peregrynacji o wystawienie w oknach obrazów miłosierdzia jako znaku naszego zaproszenia Jezusa do naszych rodzin. Nie będziemy dekorować drogi ani domów tylko otoczenie kościoła.

Prace remontowe organów są już na ukończeniu na rekolekcjach powinny już grać ale prace nad ostatecznym wyglądem szafy organowej jeszcze potrwają oraz postawieniem figury św. Michała Archanioła.

Dziękujemy za gorliwe posprzątanie kaplicy i kościoła oraz piękne kwiaty. W tym tygodniu troskę o sanktuarium i kaplicę przed nawiedzeniem powierzamy następującym rodzinom:

Pochroń Piotr

Górnik Tadeusz

Bil Andrzej

Buwaj Kazimierz

Remian Tadeusz

Czechowska Marta

Baranowski Wiesław

Augustyn Krystyna

Nasiadka Edward

Pełka Michał

26,09,14

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego z ciekawymi artykułami o islamie, dlaczego jest tak wiele nienawiści i przemocy oraz o przyczynach podziałów w rodzinie.

Z intencji uczestników pogrzebów będą odprawione Msze św. 8 za + Stanisławę Szwiec i 14 za + Jadwigę Pochroń.

Wpisz swoją intencję

Najnowsze pięć wpisów:

Krystyna

Błogoławiona Karolinko proszę o zdrowie dla Karolinki i szczęśliwą operację dla Kacperka z Białegostoku.Prosi babcia.

Sebastian

Bł. Karolino Prosze byś wyjednała mi u Boga Łaskę czystości i wstrzemięźliwości o dobrą i kochającą żone

Beata

Bl. Karolino wyproś mi Kordiana za męża. Dziękuję

Krystyna

Bł.Karolino proszę Cię o zdrowie,o dar zdrowego potomstwa,o wszelkie potrzebne łaski i spełnienie pragnień mojego serca oraz światło Ducha Świętego.Bł.Karolino módl się za nami.

Lucyna .

Bł Karolino błagam o Twoją pomoc i błogosławieństwo w życiu