XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 IX 2022 r.

Przeżywamy dzisiaj Dzień Modlitw o Trzeźwość. Naszą modlitwą wspieramy tych, którzy trwają w trzeźwości oraz osoby i rodziny, których dotknęła choroba alkoholizmu i jej dramat.

Zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia o godzinie 15.00, którą poprowadzą przedstawiciele Wspólnoty Galilea.

We czwartek przeżywać będziemy święto Archaniołów: Michała, Rafała i Gabriela.

Od soboty zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o godzinie 18.00 a po nich Msza św. W niedzielę różaniec podczas Godziny Miłosierdzia.

Ze względu na warunki pogodowe wycieczka osób 60+ do Krościenka w ramach projektu Aktywni+ zostaje przełożona na następny tydzień, tj. 6.10.2022 r. Wyjazd o godz. 8.00 z parkingu przy kościele.

Dziękujemy za ofiary składane do kopert na potrzeby kościoła. W tym tygodniu zostało postawione rusztowanie i rozpoczną się prace przy elewacji frontowej plebanii w ramach reklamacji koloru. Przy tej okazji rozpoczną się także prace przy zagospodarowaniu strychu na plebanii.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.