XIII NIEDZIELA ZWYKŁA

26.06. 2022 r.

Dzisiaj odpust ku czci św. Jana Chrzciciela w Radłowie.

Zapraszamy dziś na godz. 15.00 na Godzinę Miłosierdzia, którą poprowadzą przedstawiciele wspólnoty Galilea.

Wyjazd do chorych z racji pierwszego piątku miesiąca od godz. 8.30. Msza św. w kaplicy o godz. 12.30, w Sanktuarium o godz. 7.00 i 18.00.

Spowiedź św. w środę i piątek od godziny 17.00.

W środę uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Zachęcamy do modlitwy za papieża Franciszka. Msze święte o godz. 8.00 i 18.00.

Informujemy, że decyzją ks. Biskupa ks. Sebastian Sójka został przeniesiony do Parafii Ducha Św. w Mielcu, a do nas przychodzi ks. Marcin Kurmaniak z Nowego Sącza, z Parafii Św. Jana Pawła II.

Zapraszamy na tygodniowy Odpust Tuchowski, który rozpoczyna się w piątek 1 lipca.

Gratulujemy naszym parafiankom Mai Maćkiewicz i Kamili Migdał zajęcia pierwszego miejsca na Ogólnopolskim Festiwalu w Pilźnie „Z bł. Karoliną zaśpiewajmy”. Relacja z festiwalu jest na stronie internetowej.

Dziękujemy za ofiary składane do kopert na potrzeby parafii.

Dziękujemy panu Kazimierzowi Boconiowi za przygotowanie słupów pod wiatę do grilla.

Zakończyły się prace rzeźbiarskie przy pomniku „Pożegnanie”. Koszt wyrzeźbienia jednej postaci wynosi 7000 zł. Kolejnym etapem będą odlewy w gipsie, a następnie w brązie. Dziękujemy za każdą ofiarę, która wspiera to dzieło.

Prosimy - z powodu upałów - o zamykanie szklanych drzwi pod chórem, gdyż kościół jest klimatyzowany.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego i prasy katolickiej, są wyłożone na stoliku w prezbiterium.

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.