I NIEDZIELA ADWENTU

27 XI 2022 r.

Adwentowe wołanie „Czuwajcie” jest zaproszeniem do udziału w roratach, które będą codziennie o godz. 18.00, pół godziny wcześniej godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Marii Panny. Na roraty zapraszamy ze świecami, gdyż Msza św. rozpoczynać się będzie procesją ze światłem. Tradycyjnie już podczas rorat ktoś z uczestników będzie mógł po wylosowaniu zabrać figurkę dzieciątka Jezus i Bł. Karoliny do domu. Jest to także okazja do wspólnej rodzinnej modlitwy.

O godzinie 15.00 zapraszamy na Godzinę Miłosierdzia, którą poprowadzą przedstawiciele wspólnoty Galilea.

Członków Rady Parafialnej zapraszamy na spotkanie dzisiaj po sumie.

W poniedziałek przypada 13. rocznica święceń biskupich bpa Andrzeja Jeża, zachęcamy do modlitwy w jego intencji.

We wtorek o 17:00 zapraszamy na spotkanie DSM-u w budynku plebanii.

W piątek pierwszy piątek miesiąca wyjazd do chorych od godz. 8.30. Msza św. w kaplicy o godz. 12.30, w Sanktuarium – po południu o godz. 18.00. Spowiedź św. codziennie podczas godzinek.

W przyszłą niedzielę dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, z tej racji będzie zbiórka na fundusz pomocy Kościołowi na Wschodzie.

W przyszłą niedzielę rozpoczynają się rekolekcje w parafii Góra Motyczna, która przyjmie relikwie bł. Karoliny. Róże różańcowe prosimy o modlitwę.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru Gościa Niedzielnego.

Proszono o ogłoszenie:

W najbliższych dniach sołtysi będą przeprowadzać wśród mieszkańców ankietę dotyczącą źródeł ciepła w gospodarstwach domowych. Na jej podstawie zebrane zostaną dane niezbędne do ubiegania się o dofinansowanie na planowane przedsięwzięcia.

27.11. – 04.12.2022

DZIEŃ

GODZ.

Pierwsza

Adwentu

27 XI 2022

8:00

10:30

1)     ++Józef PIOTROWSKI, żona Karolina i syn Włodzimierz

2)     ++Maria TOMASZEWSKA w 2 r. śmierci, mąż Józef i syn Andrzej

1)     ++Zofia PIĄTEK w r. śmierci, mąż Stanisław

2)     W int. WIESŁAWY i STANISŁAWA w 35 r. ślubu, dziękczynno-błagalna z int. dzieci z rodzinami

1)     ++Władysław LECHOWICZ w 1 r. śmierci i zmarli z rodziny Lechowiczów

28 XI 2022

1)     ++Genowefa TKACZYK, mąż Stanisław, synowie Franciszek i Stanisław

2)     +Tadeusz KRYCZKA z int. żony z rodziną

29 XI 2022

1)     ++Maria i Józef KITA oraz syn Stanisław i ich rodzice

2)     +Mieczysław CHAUPKA z int. koleżanek i kolegów wnuczki Zuzanny

30 XI 2022

Św. Andrzeja, apostoła

1)     +Andrzej KURTYKA

2)     ++Janina i Jerzy KASZA

01 XII 2022

1)     +Edward PATULSKI w 5 r. śmierci

2)     +Stanisław KURTYKA od syna Łukasza z rodziną

+Józef Woźny od Magdaleny i Józefa Anioł

02 XII 2022

Pierwszy piątek miesiąca

12:30

kaplica

18:00

1)     W int. Karoliny z ok. urodzin o Boże bł. zdrowie duszy i ciała za wstawiennictwem bł. Karoliny

1)     ++Karolina i Józef MICHALEC oraz zmarli z rodziny

Chrzest: Kacper Mirosław Zachara

1)     ++ Anna BORZĘCKA w 4 r. śmierci i mąż Józef

+ Józef Woźny od rodz. Baranów z Dąbrowy Tarnowskiej

know this timepiece at is very, versions, the crown features a mirrored PP marking, to feel it, iron blue, from celebrity mentalist Charlie Sheen to Robert Downey Junior. But of all the famous owners of Pateks, minutes, however they are accepting pre-orders on their website. rolex replica We had the chance to get an early look at their new watches (and we liked it!) Website does not even look that bad and has good and bad replicas that look like any other website. Various photos of origin is a red flag, escape wheel and pallet fork hours.

?>